Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? A lelkem teljesen megmérgeződött.

Figyelt kérdés
Hogy értsétek,muszáj leírnom egy nagy részét: 3 Hete szakítottam a barátnőmmel,akivel 3,5 hónapot jártam,borzasztóan szerelmes voltam belé,Ő volt az ,,Istennőm" szinte minden nap vele álmodtam,rengeteget csókolóztunk,borzasztó sokat foglalkoztunk egymással,és a "testi adottságai" se voltak rosszak.Ez ment 2 hónapig,a 3. hónap olyan volt,mint a pokol.Részben hülyét csináltam magamból,mert túl sokat adtam bele a kapcsolatba,és elbízta magát.A hónapban körülbelül 5x szakítottunk,mert a határokat szinte figyelembe se vette,tőlem fél méterre vadul fiúzott,amikor meg mentem volna oda összetörni az ipse orrát,meg elém állt,hogy én ne bántsam.Régebben küldött mindig SMS-eket,hogy menjek fel valamilyen levelező dologra mert szeretne velem beszélgetni,de aztán ettől "elszokott" és neten már abszolúte nem is beszélgettünk,de nagyon telefonon se. .Akárki akármit kérdezett rólam a csajtól,az volt a válasz,hogy "Mert hülye." Állandóan ócsárolt,lekezelt,olyanokat mondott amik nem estek jól.Azt hitte,hogy neki mindent szabad.Mindig zsarolt.SZINTE MINDIG csak akkor kapott észbe,ha már késő volt.Aztán jött a végső szakítás,találkoztam vele és beszélgettünk vagy 3 órát,amiért olyan vadul nyomozgatott utánam,én is érdeklődtem,és amikor szembesítettem a saját fekete levesével,meg se tudott szólalni,csak terelte a szót.Könyörgött,ölelgetett,megcsókolt,hogy maradjak vele,de mondtam neki,hogy ez így nem meg,hogy 2-3 napig nem eszek,meg korán reggeltől elcseszi a napomat kénye kedve szerint,mikor így szeretem,illetve,hogy másoknak órákig beszéli az én KITALÁLT negatívumaimat.Olyan is volt,hogy 1,5 hétig nem foglalkozott velem,mert azt "hitte,hogy nem szeret" és fiúzott. Tehát a sarkamra álltam,és a saját érdekemben szakítottam vele. Azóta egy szót nem beszéltem vele,én nem úgy állok hozzá,mint egy ellenség,de próbál ott megféltékenyíteni,ahol csak tud.Az egész családját,meg a fél osztályt is rám uszította.Mindenkinek azt mondja,hogy már nem vagyok az élete része,és nagyon vidám,mióta nem vagyok neki.De nem értem,ha tényleg nem érdeklem,mért akar felidegesíteni ilyenekkel?Mértéktelenül szerettem...és még most is érzek valamit.Próbáltam magam túltenni,de így,hogy minden nap látom,3-4 méterre van tőlem,így nem megy.

2012. márc. 2. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy az osztálytársam,és 15/f vagyok.
2012. márc. 2. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ezért kellene még várni a fiataloknak a kapcsolattal és a szexszel. 3,5 hónap, az szinte nem is kapcsolat, olyan meg nincs, hogy 5-ször szakítasz. Szakítani egyszer lehet valakivel aztán kész.
2012. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj másik suliba szeptembertől.
2012. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amazing ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit sem.

Vége van, légy férfi.

Elbaszta, most próbál féltékennyé tenni, meg beletaposni a lelkedbe.

Engedj el mindent a füled mellett, a bosszú felesleges.

Ha nem tudod elviselni, akkor kérd át magad másik osztályba.

Remélem legközelebb nem a sulidból szedsz össze csajt.

2012. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!