Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tegyek? Teljesen megőrült a legjobb barátom emiatt a csaj miatt

Figyelt kérdés
Szóval a barátom meg ez e csaj már 1 hónapja együtt vannak. Eddig ok!? De ez a h*lye r*bi teljesen elvette az eszét!Nem hozzá való! Ez a csaj egy elvont sznob kis csitri aki lenéz mindenkit és sehova se jár el! És még ráadásul nem is olyan szép. A haverom meg odáig van érte, teljesen bele zúgott. Eddig folyton együtt hülyülnünk , éjjel nappal csak buliztunk , mindig jól éreztük magunkat - még angliába is kiruccantunk. Kis korunk óta ismerjük egymást , ő volt az aki megtanított élni hogy így mondjam és most meg mi van? Megkérem ,hogy menjünk el valahova a válasz "bocsi a xy nem engedi! meg igaza is van nem járhatok el ilyen parasztokkal". Ezt nem rám mondta de már velem sem foglalkozik.
2012. febr. 26. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem rám mondta de már velem sem foglalkozik. Teljesen hülye lett , szinte nem is látni.

Csak a kis barátnőjével van non stop. A csajt meg MINDENKI utállja , engem is lenéz mint az állat. De még nem is okos-nem is szép ,olyan mint valami elhagyatott kúria lakója. BETEG! A haveromnak meg eddig minden barátnője szinte tökéletes volt:Kedvesek , okosak , szépek. Mit csinált vele? Megátkozta? Most nem viccelek kezdek megijedni!!!

A barátom egy k*rva jóképű srác , izmos , nagyon okos , jó fej . Nem értem :(

Segítsetek pls! 1x már próbáltam hatni rá akkor majdnem nekem jött, mert leszóltam a barátnőjét!

2012. febr. 26. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
állj elé és kezdj el rizsázni vagy hallgass hibáiból tanul az ember a legjobban.
2012. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rizsázzak és mégis miről? Nem értelek
2012. febr. 26. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

2Nem hozzá való! Ez a csaj egy elvont sznob kis csitri aki lenéz mindenkit és sehova se jár el! És még ráadásul nem is olyan szép

engem is lenéz mint az állat. De még nem is okos-nem is szép ,olyan mint valami elhagyatott kúria lakója. BETEG"


ezekről te vakegér!!!!

2012. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aha mondtam ezt már neki és majdnem nekem jött! Még sose láttam ilyennek , azt hittem meg fog ütni. Voltam már vele egy két húzós helyzetben és azt nagyon nem szeretném! És nem csak azért mert k*rvára agyonverne hanem mert akkor vége lenne a barátságunknak.

Eddig meg még sosem fordult elő ,hogy agresszív lett volna velem. Tényleg, mi egész életünkbe együtt voltunk és mindent együtt csináltunk :,((((

Mondom ,hogy megőrült!!! És mi az istenért?! Már nem is beszél emberekkel rajtam kívül!!!

2012. febr. 26. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
a pina nagy úr. vagy megvárod hogy szétmenjenek vagy hagyod a fenébe a srácot. aki egy nő miatt hanyagolja a barátját azok nem is voltak igazán barátok.
2012. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utcso xd
2012. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!