Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a párom több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a párom több időt tölt a facebook elött mint velem?

Figyelt kérdés

27 éves.(Én 23) Évek óta együtt vagyunk. Nem lapos a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Nem hiszem, hogy rámunt volna, azt gondolom függő lett. (Amit megérteni sem tudok, nem értem miért vonzza a virtuális "hamis" világ ahol mindenki a "barátod" és lájkok áltan növekedik a népszerűség) Mikor itt lenne a mi életünk a mi kis világunk, a normális emberi kapcsolatok, a barátai. De mintha semmi nem lenne annyira fontos neki, mint a facebook.

Napokban történt hogy nem volt netünk, gyakorlatilag idegbeteg lett, mondogatta hogy ő ezt nem bírja ki. Gondoltam magamba, ha én eltűnnék egy hétre még talán az sem viselné meg ennyire.

Ugyérzem kezd elegem lenni. Fontosabb neki a facebook mint én?!?


2012. márc. 2. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt gondolom, hogy függő. Segítségre van szüksége.
2012. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ha a szép szó hiábavaló én ultimátumot adnék neki.
2012. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember önmagában egy függő tipus!

Van aki a párja irányában, más a kávénak vagy ciginek. és van a számítógép a játékokkal, facebookkal stb.

Valóban nem jó a dolog de szinte lehetetlen leszoktatni róla ha ő maga nem látja hogy túlzás amit csinál!

Azt teheted hogy keresel neki más függőséget! Akár a barátai segítségével.(sportoktól kezdve a kirándulásig, moziig bármi lehet).

ha viszont a barátai is facebook fügők akkor szinte lehetetlent vállalsz!


talán kezdetnek annyit megprobálhatsz hogy a facebook-on ki lehet posztolni hogy épp hol vagy. Ezt sok függő is szereti! Ha más nem ezzel talán el tudod rángatni pár helyre hogyígy ő is ki tudja posztolni hogy itt vagy ott van!

Vagy elmentek oda ahova mások posztolták ki magukat.


De FB függőt még nem szoktattam le ilyenről úgyhogy ezek csak ötletek.

2012. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Én néha úgy érzem GYK függő vagyok, de mégsem csinálom a férjem jelenlétében, csak ha nem vagyunk együtt.

Ti együtt laktok? Egyszerűen hagyd ott, csinálj mást, majd csak észreveszi magát. Vagy találj ki csábító közös programokat. Nem tudom, melyik lenne hatásosabb! Drukkolok!

2012. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, az én párom is függő volt az első évben főként online játékokkal de szerencsére még nevelhető életkorban volt...(17 volt)
2012. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövi, rá kell jönnie, hogy mi a fontos neki. Ha megérzi, h elveszíthet, akkor rájön! Azt már rád bízom, h elfogadod-e a tanácsot, és mit találsz ki.
2012. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!