Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában ez a normális?...

Mostanában ez a normális? (Többi lent) Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap mit sem sejtve felosontam a fészbukra. Falamon szétnéztem, 2 értesítés (KETTŐ!!!) arról, hogy az Aztadomon lájkolták egy kommentemet. Ok, semmi különös, gondolom én, majd megakad a szemem egy osztálytársam képén. Hát az szögezzük le hogy a lánynak már legalább 500 000 profilképe van, mindegyiken bájvigyor vagy kacsaszáj, de tuti hogy a sérója sminkje profin be van lőve. Amúgy nagyon kedves a csaj, nekem is jó barátnőm, de tudod az az igazi "jaj-tinivagyok-mihezkezdjek-nehézazéletem" - szindróma ami néha rájön. Namost, a 500 001. profilképe alatt 34 (!!!) komment és legalább ennyi lájk, a kommentek pedig nagy átlagban így néztek ki:

"Jahj de cukimukihh vagy!"

"Valaki nagyon szép!"

"Jaj babám milyen gyönyörű vagy"

Azt az 1500 szmájlit amit még hozzácsatolnak, már hagy ne kelljen leírnom. Miközben félig röhögve olvasgattam a "szercsihh puszcsihh szépcsihh" - kategóriába tartozó kommenteket, amiket egyébként egy TELJESEN ÁTLAGOS prof képhez írtak, felmerült bennem a kérdést: XY mér' kap annyi lájkot EGY darab képére, mint én EGÉSZ ÉLETEMBEN? Csak nem azért mert ő a "mindenki szeret engem" - kategóriába tartozik?? Nanecsináld... Nem akarom, hogy egy ilyen rendes barátnőmből ekkora netk****a legyen!

És itt a kérdés: manapság ez normális? Itt mindenki szercsihh puszcsihh + szmájlitájfun, csak én nem? :O Ez fura. Pedig eddig nem éreztem magam ősembernek...


2012. febr. 11. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha Göncz Árpád kiposztolná a Gyűrűkura fordítást mennyi lájkot meg szercsipuscsit kapna? A "lájk" meg a "komment" nem jelez semmit a tartalom értékéből. Kirakhatom én az üzenőfalamra Sztravinszkij legszebb szimfóniáját, ha nincs facebook-lájk-függő ismerősöm nem fog semmi történni. A Facebookon az emberek (mármint a tinik) nem az értékeket keresik hanem a cukcsit meg a szercsit. Normális? Nem, egy ideje, úgy az 1800-as évek vége óta nem sok normális dolog történik a világban, a Facebook sem az.
2012. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én tini vagyok mégsem beszélek így és nem írok így
2012. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj bele..;) bár nehéz.. az én osztálytársam olyan képeket tesz fel magáról amin gyakorlatilag kinn a melle ..:S meg félmeztelen. :// és ha meg mondod neki hogy egy k*rva akkor meg nem veszi észre... mert elvan szállva magától..(n) és azért kap annyi lájkot+hozzászólást mert minden kis b*zii nyomorékot felvesznek face-re...:) ;/
2012. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!