Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiztam egy sráccal, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, nagyon jó volt. Tudom h tetszem neki, kedves volt, dicsérgetett, jól éreztük magunkat! Viszont randi után nem írt, még nem is keresett! ő nem biztos benne h nekem bejön! Vajon azt várja h én keressem?

Figyelt kérdés
randi után a pasi szokott jelezni ha igazán akar a lánytól nem?
2012. márc. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ez kétirányú dolog miért kéne neki jelentkezni először...
2012. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tapló srácot.. Itt hiteget téged, és csak úgy otthagy:( Ha vigaszra vágysz írhatsz üzit..
2012. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt randi?3napon belül ha jelentkezik,az még rendben van...
2012. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma volt:(
2012. márc. 2. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én randiztam egy csajjal és nem kerestem,azt gondoltam majd fog ő ha jól érezte magát..

nem jelentkezett és mint utóbb kiderült arra várt hogy én tegyem..szóval holnap írj neki szerintem te ha ő nem teszi,lehet rád vár :D

aki meg meg akarta vigasztalni a kérdezőt annak meg bejött az élet :DD

am tudom fa*z vagyok

2012. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma volt és még nem írt, nem telefonált?

Te viccelsz?

Miért keresne már ma???

Majd holnap... de ha nem, holnapután nyugodtan keresheted te is.

Egyenjogúság van.

2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi idö nem elég neki had élje át az eseményeket....én discóba ismertem meg másnap kültem smst a pasinak de ha nem küldök nem is vett volna komolyan,és most már 4 éve együtt élünk s van 1 közös gyerekünk.
2012. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!