Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a bunkó helyes pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VladTomi kérdése:

Miért a bunkó helyes pasi vagy a csúnya pénzes pasi a nyerő mindig?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy érdekes levelet és elgondolkodtam a dolgon.

És kíváncsi lennék a dolog miértjére.

Adott egy pasi aki normális nem erőszakos igaz nem szőke herceg nem bunkó mégis mindig csak a 2. helyre szorul.

Ez afféle ösztön vagy valami más. És mégis eltűrik a szenvedést a boldogtalanságot a látszat miatt (pénz, vagy hogy övé a legjobb pasi). Egyébként 29 éves pasi vagyok mielőtt jönnének a kis takony válaszok.


2012. márc. 2. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom..

Egy ronda, kedves pasi

2012. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert a mai társadalom ezt a "divatot" követi.Lényegtelen már hogy ki vagy vagy milyen vagy lényeg hogy elbírd tartani de szerencsére még bőven vannak kivételek de azt is eltudom képzelni hogy később ez lesz a normális ha így elgondolkozunk rajata
2012. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mert mindkettőnek van egy nyerő tulajdonsága.

Az előbbi helyes, az utóbbi pénzes.

2012. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
A nők azt, amit Te bunkónak látsz, dominánsnak látják és nekik az tetszik. Engem a Te besorolásoddal egyetemben "bunkó, helyes pasinak" tart a férfitársaim nagy része, viszont a nők megfogalmazásában a "kedves, aranyos, stb." jelzők nagyon gyakran előjönnek. Ne feledd, hogy genetikailag az van az emberbe kódolva, hogy a férfi a domináns, vadász, élelemszerző a nő pedig az otthon őre. Hiába a társadalmi változások, politika, meg egyéb nyálas dolgok, de a párválasztásnál mindig a férfit keresik a nő elsősorban, aki megcsinálja az utódaikat és kaját szerez nekik minden áron. A lelki társ meg hasonló másodlagosak.
2012. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
jaj, de kib.aszottul irigylem a problémádat.
2012. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Többet ésszel, mint erővel.
2012. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Oké az eltartás érthető sőt nálam természetes valamilyen szinten de nehogy bemagyarázzátok már nekem hogy ennyi kell a nőnek. Pénz luxus és egy olyan ember aki mellett más boldogsága nincs csak hogy megvan mindene.

Genetikáról annyit hogy hülyeség akiben nincs egy csöppnyi vadász ösztön azok a tutyimutyi emberek akik 20 -30 évesen még otthon recskáznak. Engem csak az érdekel hogy mért mennek bele egy olyan kapcsolatba ami halálra van ítélve tudja mi lesz a vége. Tudja hogy a másik féltől szeretetet megbecsülést kapna és vele lenne boldog. Arra vagyok kíváncsi hogy miért dönt mégis rosszul.

2012. márc. 2. 20:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát én semmilyen kapcsolatba nem megyek bele, mert tudom, mi a vége:) Nem hiszem, hogy ez a helyes gondolkodás, vagy igen?:)


A nők másként látják a nőket, mint a pasik a pasikat szerintem. Legalábbis egy kicsit. Vagy lehet ez is csak ember függő...

Másrészt, azért, mert valaki nő, lehet rosszabb, mint egy pasi, hülyébb, mint egy pasi és vice versa.

Téveszmés naív emberekkel van teli a világ, akiknek a gondolkodás is megeröltető és a sexet meg a boldogságot hajszolják észnélkül.


Nem csak a pénz számít a nőknek és nem csak a külső, de mindkettő nagyon fontos. Ha megvan sokszor a belsőt sem veszik észre, csak később. Mert bemésélnek dolgokat vagy olyan képbe szeretnek bele, ami visszaüt. Nem tudom.

2012. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Azért nem azzal jönnek össze, akitől szeretetet, megbecsülést kapnának, mert:

a.) Nem erre van szükségük, vagy megkapták mástól.

b.) Ők nem érzik úgy, hogy ezt kapnák.

c.) Nem tetszik a pasi vagy valami nem jó benne.

d.) Mondom, sokan álomképeket kergetnek és azt sem tudják mit akarnak.

2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lila nyuszi ***** válasza:
11%
Nem tudom milyen nőkkel találkoztál eddig... Nekem a normális valahogy kinéző pasi az eseteim, nem kell szupi pasinak lennie csak ne legyen elhízva és nagyon kigyúrva vagy túl szőrös.
2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!