Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg rövid úton, akar-e tőlem valamit a munkatársnőm? 46 F

Figyelt kérdés

Van egy új munkatársnőm, aki feltűnően kedves hozzám (ezerrel mosolyog rám, rengetegszer elkap beszélgetni, tágra nyílt szemekkel néz rám, állandóan helyesel bármit is mondok, kacsintott is már stb.). Engem a legtöbb nő teljesen hidegen hagy, de ez a tündérke pont az én esetem. Ha ez így megy tovább, teljesen bele fogok zúgni.


Én szabad vagyok, neki viszont van hapsija, akivel együtt él, de nem tudom, milyen a viszonyuk.

Szeretném kideríteni, hogy akar-e tőlem valamit a nő. Ha nem, akkor finoman gondoskodnék róla, hogy inkább tartsuk a három lépés távolságot. Ha viszont komoly a dolog, akkor valahogy rávenném, hogy döntse el, kivel kavar...


De fogalmam sincs, hogyan szedjem ki belőle a szándékait, hogy ne legyen se sértődés, se leégés.


Komoly tanácsokat várnék, humorharoldok kíméljenek!


(Igen, tudom, hogy szánalmas, de akkor is sokszor félreértem a nők jelzéseit, hacsak nem teljesen egyértelműek - mondjuk ha letepernek egy sötét sarokban, akkor fogom, hogy mi a szándék. Akikről azt hittem, hogy nagyon hajtanak rám, azokról sokszor kiderült, hogy nem is akarnak tőlem semmit. Más nőkről meg utólag tudtam meg, hogy nagyon szerelmesek voltak belém, de én ebből semmit nem vettem észre. Nemrég a volt szomszédasszonyom vallotta be, hogy sok évvel ezelőtt majd megőrült értem.)



2012. márc. 3. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga egy igazi Casanova, kedves uram!
2012. márc. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 omba ***** válasza:

Hívd el inget (függönyt...) venni, vagy ilyesmi. Szóval, hogy kiderüljön: csak unatkozik a munkahelyen, vagy a saját idejéből is szán rád.

Ha igen, utána meg egy kávé, stb

2012. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vezető beosztású vagy és ő az alkalmazottad?

Akkor valószínűleg csak nyalni akar...

2012. márc. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Nem.

2. Köszönöm, ez jó ötlet!

3. Ennyire mafla nem vagyok, akkor nem kérdezném. Nem főnököm és nem beosztottam, csak egy helyen dolgozunk.

2012. márc. 3. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el valamilyen ürüggyel - az sem baj, ha nagyon átlátszó! :) Beszélgessetek, esetleg érdeklődj finoman a kapcsolatáról, és ha jól sikerül, akkor utána párszor hívd fel kedvesen, küldj neki kedves sms-eket - ha mindezekre pozitívan reagál, akkor nyert ügyed van! :)
2012. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves egyébként ez a hölgy?

Mert ha jóval fiatalabb, akkor okozhat még meglepetést is...

2012. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (mármint a komolyakat). Amit írtatok, az teljesen jól használható módszer, kivéve, hogy a hölgy beelőzött és ő hívott el engem (átlátszó ürüggyel), aztán a kölcsönös szívkiöntés is több felvonásban megvolt; kiderült, hogy elege van a hapsijából és ott akarja hagyni,... a többit majd meglátjuk.
2012. ápr. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!