Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek otthon ülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek otthon ülős csaj? Miért? Egyedül vagy? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Ha többször vagy inkább otthon,mint máshol,de elmúltál 20
2012. márc. 3. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen van, mert én így érzem jól magamat. A bulik nem az én világom, jobban szeretem a beszélgetéseket.

Lassan kimerem jelenteni, hogy nem vagyok egyedül.


És elmúltam 20

2012. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én itthon ülős vagyok, igazából egyáltalán nem járok bulizni, régebben néha-néha voltam kint, de egy barátnőm megalázott, hazudott, hülyét csinált belőlem, így azóta nem nagyon vannak barátaim. Aki most van, Ő messze lakik külön kis faluban, így nem tudunk együtt menni bulizni.

20/L

2012. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tovább,tovább..,

és így milyen,ha magányos vagy?

2012. márc. 3. 20:04
 4/14 anonim ***** válasza:
igen van, mert antiszociális vagyok, nem tudom mi az oka, mindig az voltam, mindig magányos vagyok, azt nem tudom az milyen, ha nem 21
2012. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs oka a kinézetednek,hogy esetleg szégyenlős vagy?

Antiszoci? Az jó!!!

2012. márc. 3. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy itthon ülök nem vagyok magányos, nekem ez így "rögzült" be, itt van a család és olyan emberek, akiket szeretek, egyedül az zavar néha,amikor látom az ilyen közösségi oldalakon, hogy az a személy, akit én régen a barátomnak hittem tök jól érzi magát és azoknak teszi az agyát, akiket én sokkal jobban szeretek és nem csak érdekből barátkozom velük.
2012. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én nagyon szégyenlős vagyok, de szerencsére lassan sikerül ezen segítenem és kezdek egyre többet eljárni itthonról. Sőt most már kifejezetten igényem van rá. :) Ennek ellenére még mindig nincs barátom. :(
2012. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A magányost a pár hiányra gondoltam.

senki se magányos,ha úgy vesszük

2012. márc. 3. 20:22
 9/14 A kérdező kommentje:
2012. márc. 3. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:

En otthonülös vagyok, de nem maganyos, vannak barataim, haverok, de ök is inkabb a beülös helyeket szeretik, a bulizast hanyagoljak nagyreszt. En ugy erzem, a mai bulizo "tarsadalom" olyan messze van tölem, mint Mako Jeruzsalemtöl, egyszerüen nem illek közejük. Ez van, Sprite.


22/L

2012. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!