Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy így kikészít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így kikészít a párom?

Figyelt kérdés

Ma estére kellőképpen megzuhant az idegem.

Vádolgat és flegmázik az oka viszont teljesen titok, mert nem tudom.

Kezdte hét elején, hogy én milyen zsivány vagyok, felhívom rejtetten nem szólok bele, majd hívom számmal.Mondom neki én nem hívtalak rejtetten, meg is mutattam neki hogy mikor hívogattam mert ugye a dátumok közt nem tok beletörölni benne van vagy hogy egy számot 10szer mely időpontokban hívtam, ő is próbálta mutatni, csak hirtelen rájöttem hogy hoppá ő álhívást nyomott, és az ugye hívja rejtetten majd néma a telefon.Ez egy vád, a második már szinte gáz, tegnap voltam nála, és hogy ő elment a boltba a bőrönd viszont máshogy állt mikor visszajött, na és akkor hogy én kutattam benne, és akkor máskor ugyanúgy rakjam már vissza,akkor sem kutattam, és alaptalan volt a vádja.Ma viszont már teljesen rosszul esett, lent volt a pincében ahol nincs térerő én hívtam és foglaltat jelzett az enyém mikor hívott, közben meg csak őt próbáltam, de ő meg már megvádolt azzal hogy a barátját én hívogatom fogalmam sincs még mit mondott, annyira ideges voltam megsem jegyeztem csak hogy mikor engem eltudott érni akkor már a barátját sem hívta senki.De ő nem hitte el, közben meg a számát sem tudom, tegnap még bele is ütötte velem a barátja számát hogy kiírja-e a nevét de nem aztán pedig a számot én magam töröltem.

Egyébként nem vagyok gazdag és nincs rá pénzem hogy az ő barátjával szórakozzak akit ráadásul nem is csípek.

Ezek a vádaskodások szerintem gyerekesek és idegesítőek na meg betegesek. :( sajnos viszont én meg már egyre nehezebben tűrőm ezt. :( Hogyan magyarázhatnám meg neki??

Ráadásként még hogy állandóan megbánt, és flegmázik, az is baja ha megkérdezem hogy mit csinál épp? Vagy mondjuk hol van? Nem azért kérdezem mert mindent tudni akarok, hanem csak kíváncsiskodom.

Mai példa, felhívott, kérdezem mit csinál, mondja babázik mondom hol, erre ő fen hangon hát hol itthon, de olyan stílusban ami számomra nem megengedett, de honnan a fenéből tudjam hol babázik, épp melyik testvérénél van. :/


2012. márc. 3. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz pasi. Én dobnám.
2012. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek ezekről a dolgokról,szerintem nem normális de nem biztos,hogy jól látod a dolgokat.
2012. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
Micsoda hisztérika! Add ki az útját, hisztizzen másnak.
2012. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hülye a pasid.nem normális.
2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aha, és ezek után miért vagy még mindig vele?


ja, és nem normális

2012. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Direkt csinalja.

Vagy hatalmat akar Feletted, vagy valamire ürügynek kell neki az, hogy rossz a kapcsolatotok (pl. hogy mondhassa hogy ezert drogozik vagy ezert szakit, vagy ezert csak meg, stb....)

2012. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző jav. : csak helyett csaL
2012. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!