Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom játékfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom játékfüggő és már teljesen kikészít vele.

Figyelt kérdés
15 hónapja vagyunk együtt,eleinte olyan 8 hónapig egyáltalán nem játszott...de aztán kezdte letöltögetni a játékokat(mindig mást)Szitu: kihív hozzájuk,hogy nagyon hiányzok,meg hogy szeretne ma velem aludni,amikor már kintvagyok én csak ülök az ágyon,ő pedig leül gépezni.Facebook Island paradise-->ez egy kb 5 éveseknek való játék,ültetni kell a veteményest,és állatokat tisztítani kattintgatással.20 éves a barátom,szóval no comment.Amikor leül játszani, lehetek bármilyen szexi fehérneműben,és táncikálhatok vagy akár fejre is állhatok,nemfigyel rám...Nagyon szeretem,de akárhányszor próbáltam ezt vele megbeszélni,neki áltt feljebb és egyszer eljutottam odáig,hogy szakítok vele..de akkor észhez kapott,és sírni kezdett hogy nemszeretne elveszíteni és abba haggya...ez azóta sem valósult meg,sőt mégtöbbet játszik. Légyszi adjatok tanácsot,hogy mit tehetnék az ügy érdekében.
2011. febr. 9. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szakíts vele..vagy legalábbis szüneteltessétek.. mondd meg neki hogy ha továbbra is ezt csinálja akkor csinálhatja egyedül.. de komolyan mondd neki egy ideig ne is találkzz vele..(ez fontos nehogy a végén az legyen hogy nem fog téged komoylan venni)
2011. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Komolyan. Ez is ugyanolyan szenvedélybetegség, mint a többi. Aztán később jön majd az alkohol meg a játékgépfüggőség. Arra is ugyanígy fog reagálni, ha megemlíted, és azt is ugyanígy nem fogja abbahagyni, ha meg ezt sem képes. És ha nem látja reálisan, hogy te vagy a veteményese fontosabb... Nos, azt hiszem te is tudod, mit kell tenned.
2011. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még bőgött is xDDDDD neked szégyen ha ilyenkockanyápic pasid van aki MÉG akkor sem figyel rád mikor próbálsz szexi lenni! Sajnállak
2011. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
játssz vele :)
2011. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.kocka

2.sírós

ergo: nyomorék. szakíts vele szerintem

2011. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló a problémám, de nem olyan súlyosan, mint neked. A párommal már több, mint 2 éve vagyunk együtt és mindketten 24 évesek vagyunk. Ő is a legtöbb szabadidejét játékkal tölti, így elég zavaró számomra is a dolog. Amikor már sokadjára szólok rá, hogy: hahó, én is itt vagyok és csinálhatnánk valamit együtt is... akkor sikerül kimozdítanom a gép elől. Amúgy meg egy tündéri ember, ez a legnagyobb hibája. Nem tudom, hogy tudnék-e szakítani vele emiatt, de már többen is mondták, hogy akkor ez már függőség, és hogy később sem fog megváltozni, ha ennyi ideje nem változott még meg... Az a baj, hogy a remény hal meg utoljára, hogy más lesz vele. Kezdek viszont elbizonytalanodni, hogy jó-e ez így nekem a mindennapos veszekedésekkel. Nem érzem azt sajnos, hogy olyan fontos lennék neki, hogy abbahagyja miattam. Inkább vérig sérteném egy ilyen kéréssel. Remélem segítettem neked.

Ti most hogy vagytok? Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e túllépnetek ezen a problémán.

Kitartás!

(és néha nem csak a szívünkre kell hallgatni, hanem az eszünkre is...)

2011. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!