Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 5évvel idősebb nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5évvel idősebb nálam egy csaj, de össze akar velem jönni az gáz? Sok az 5év korkülönbség?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, a kérdésed a gáz...
2012. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ hány évesek vagytok, meg attól is, hogy mennyire vagytok érettek, és mennyire jön ki az 5 év különbség a gondolkodásotokban.
2012. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12?
2012. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 20on évesek vagytok,lehet,hogy fel se tűnik.Ha emg tini(k) vagy(tok),akkor meg ne parázz,egy kis kaland a tapasztaltabb,idősebb csajszival,szerintem nagyon is izgalmas,tanulságos,és élvezetes lehet.Gondold el,mennyire gázos azért egy 40 éves pasi(aki többnyire még akkor ereje teljében an,stb),meg egy 45 éves nő,aki már 30tól elkezd kopni...úgyhogy hosszútávon nem rédemes tervezni vele :D de középhosszútávon se annyira,valszeg egy 5 évvel idősebb lánynak jóval érettebb a gondolkodása,és leginkább kalandra akar magának egy fiatalabb srácot.Aztán persze lehet,hogy tetszel neki,ennyi az egész,de akkorse szeress bele szerintem túlzottan,vagy tervezz hosszútávon,mert késöbb a lánynak amikor komolyabb tervei lesznek,és mást vár el egy párkapcsolattól,mint te,szinte tuti hogy szakítás lesz a vége.

De amúgy nem gáz :) (Ha nem látszik túlzottan rajktatok,hogy idősebb,és nem magasabb nálad,vagy ilyesmi.)

2012. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, basszus azért leírhattad volna, hogy mennyi idős vagy!

Nem mindegy...

2012. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: semmi gond nincs az 5 évvel! Bár remélem nem 12-13 körül vagy :-P


#4: Elmész Te a jó francba! Egy nő 30 körül nem kezd el kopni (remélem ezért a nők is leszedik a fejed!). A 40-45 közötti nők vannak a szexuális teljesítő képességük csúcsán! Olyan 35 éves koromtól kezdve nem is kezdtem 40 alatti nővel. Általában 7-10 évvel idősebb partnereim vannak hosszútávú kapcsolat esetében. Marhára tudnak működni!

2012. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19vagyok,o 24 :D koszi a valaszokat..
2012. márc. 4. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz ha a csaj illik hozzád akkor meg főleg nem szerintem ne utasízsd el csak a kor miatt mert az is lehet h életed egyik legjobb kapcsolatáról maradsz le így de az is lehet h a legsza..ról
2012. júl. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!