Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, Kezdenétek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Kezdenétek kapcsolatot egy nálatok 7 évvel idősebb nővel? Lehet ennek valami negatív oldala? Mármint a korkülönbség miatt? Hosszú távú kapcsolat nem egy kis futó kaland 27F

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

12 évvel idősebb a párom (nő) és több, mint 11 éve vagyunk együtt.


F/40

2012. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha itt te vagy a főszereplő és egy 34 éves nővel szeretnél összejönni akkor szerintem semmi akadálya nincs, ez nem nagy korkülönbség, meg amúgy is, tök 8 mennyi a korkülönbség, ha ti összhangban vagytok akkor lényegtelen ki mit mond.
2012. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Most még nem gond,de ha a nő már közeleg a 60-hoz,akkor lehet.
2012. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni a dolog...
2012. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
ha te 53 leszel ő pedig 60 akkor nem biztos hogy olyan jó lesz,hiszen 53 évesen nem hiszem hogy egy 60 éves nőre fogsz gerjedni és nem biztos hogy ő 60 évesen meg fog felelni a te ízlésednek,én azt mondom a nő legyen mindig fiatalabb a férfinél,mert sajnos a nőkön elöbb meglátszik az öregség.
2012. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És a gyerekvállalás miatt szerintetek nem gáz? Ő már évek óta szeretne. előttem volt egy hosszú kapcsolata, de a srác nem akart. Meg még én sem. Hogy ez mennyire befolyásolhatja a dolgokat.
2012. febr. 26. 18:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Eléggé. Ha én komolyan gyereket akarnék és a páromon azt látom, hogy erre semmiféle hajlandósága nincs, akkor szépen, békében, de kiadnám az útját. Pláne úgy, hogy tudom magamról, hogy nem vagyok már egy mai csirke 34 évesen...


26 N

2012. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét. Ha a párod gyereket szeretne, te pedig nem, akkor hagyd őt elmenni.

A korkülönbséggel kapcsolatban semmi kifogásolni való nincs abban, ha 7 évvel idősebb a nő. Az ismerősöméknél a hölgy 6 évvel idősebb, és több, mint 30 éve működik.

2012. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát így azért gázos, hogy gyereket akar, te meg nem. Mert nem tudhatod még most az elején hogy milyen nő, szóval hogy le tudnád e vele élni az életed vagy sem. Mert mondjuk ez 1 év alatt sem igazán derül ki, de 1 év elteltével meg már mondhatja hogy már együtt vagytok egy ideje úgy hogy jöjjön a gyerek. Szóval szerintem veszekedés lesz ha te maradsz annál hogy nem kell gyerek. Akkor inkább hagyd hogy nézzen valakit akinek kell gyerek, te meg úgyis találsz magadnak mást.
2012. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, nem vagytok még egymáshoz valók, csak eelvesztegetne rád egy csomó időt feleslegesen. Ő már más fázisában tart az életnek mint te.
2012. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!