Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel majdnem összejöttünk de végül nem lett semmi és már 3 hete eredménytelenül próbálom elfelejteni de mindig van valami ami rá emlékeztet...
2012. márc. 4. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod elfelejteni. Nem is kell. Csak tovább lépni..
2012. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy lépjek tovább ha az egész napom kb abból áll h rá gondolok tudom járjak el barátokkal megvolt de nem sokat segített
2012. márc. 4. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is hasonló cipőben járok.. csak mi együtt is voltunk. 2 éve szerelmes vagyok belé.. és osztom itt az észt neked, hogy lépj tovább, mert így a jó... holott meg nekem is ez az ami nem megy. Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk.:)
2012. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
írtam ;)
2012. márc. 4. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hasonlóba voltam, de talán tudok tanácsot adni. Keress valakit helyette, vagy csak plátóian legyél szerelmes valakibe és idővel elfog kopni a ragaszkodás az előzőtől. Ha van kérdés Privibe állok rendelkezésre :)
2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen együtt érzek veled, én se tudok elfelejteni egy lányt, azt mondta csak barátként szeret, és igaz, ennek még csak 2 napja, nem bírok magammal, és úgy érzem nagyon sokáig nem fogok tudni mást szeretni ennyire mint őt. szóval csak annyit tudnék ajánlani, hogy gondolj arra hogy nincs véletlen, és ez így volt jó, lehet hogy sokkal rosszabb lett volna.lehet ha összejön a kapcsolat, és mondjuk lett volna egy mély kapcsolat, utána rosszabb lett volna szakítani, az jobban emberpróbálóbb. mindenkit megpróbál az élet, de túl kell hogy lépjünk, mert bár nyomasztanak az emlékek, mégis új fejezetet kell hogy nyissunk. 14 f
2012. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!