Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tiszta ideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tiszta ideg vagyok, van egy csaj aki rávan állva a pasimra.

Figyelt kérdés
van egy csaj aki rávan állva a pasimra,lelopta a képeket amit csináltam a pasimról és felrakta az ő oldalára szivekkel mindennel,és mikor írtunk neki(barátom meg én) hogy szedje le,visszaírt nekem hogy nem fogja!!most is fent van nála és azt reklámozza hogy mennyire szereti:@
2009. jún. 8. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik nem nagyon hatja meg, amit mondasz neki. ne foglalkozzatok vele. egyszerűen ne is érdekeljen titeket. ti együtt vagytok boldogok, az a csaj meg csak egy nemlétező dolgot kerget. lehet ha már nem kap figyelmet, leszedi a képeket is.
2009. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegeskedsz rajta eléri a célját, ne idegeskedj rajta mert a barátod biztos nem szereti mert téged szeret :)
2009. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj!

Én csak röhögnék a csajon a helyetekben, mert amit művel, az szánalmas...

*

2009. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon dühös lennék mint te. Tudom nehéz, de ne foglalkozz vele! Sőt. A barátod írjon neki egy nagyon sértő üzenetet, amiben a külsejét sértegeti a lánynak. Pl.: Ilyen ronda (itt lehet bármilyen jelzőt használni) lánytól mint te elhányom magam. Az a lényeg, hogy akibe ő szerelmes, az sértse meg de nagyon, akkor tutira leszedi a képeket. Lehetőleg a legbántóbb üzenet legyen, és a későbbi üzeneteire ne válaszoljon. Azt is írhatja, hogy előbb jönne össze egy másik manussal mint vele. Meg hogy szerencsére megtalálta benned élete szerelmét, akivel családot tervez. Ennyi. Remélem tudtam segíteni. Amúgy az a csaj nagyon beteg az tuti.
2009. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kiröhögném :D

Miért nem vágsz vissza neki azzal, hogy lehet, hogy ő ezt terjeszti, de ettől még a barátod téged fog szeretni és ha lett is volna valami esélye nála, most ezzel teljesen elásta magát, úgyhogy jó lenne, ha visszavenne az arcából, mert mindenki szánalmasnak hiszi (:

Hidd el, ez épp annyira fogja idegesíteni őt, mint ez téged.

Jobb esetben még abba is hagyja ezt, amit csinál.

Sok szerencsét és kitartás (:

2009. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen hát próbálom megfogadni a tanácsot de nagyon mérges vagyok,meg a barátom is mondta hogy elintézi ne féljek
2009. jún. 8. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Amíg csak ráált nem baj Te minél hamarabb ülj rá!
2009. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozzál már vele! Tudom milyen,velem is volt már ilyen.De b@asszus...magát égeti le hát szánalmas esküszöm:D
2009. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!