Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mier kapom fell a vizet hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mier kapom fell a vizet hamar es miert leszek ideges ra hamar? (bocs a helyesirasert de nemreg koltoztem magyarorszagra)

Figyelt kérdés
Sok hulyesegert felkapom a vizet a baratnommel szembe.Termeszetes dolgokert is , ha pl beszelek vele es epp nem figyel ram mert masra kel figyeljen vagy ha kesik par percet es minden semmisegert.Mit tegyek miert vagyok ilyen felkapom a vizet es csak par percre veszem eszre magam mit tegyek?

2012. márc. 5. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tépj be.
2012. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kicsit draga lesz betepni egyfolytaba
2012. márc. 5. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán nem akarsz vele lenni?
2012. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert őrületes szexhiányod van azért.
2012. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok , es szeretem vele akarok lenni
2012. márc. 5. 08:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg férfi lenni és nem mindenért bele kapaszkodni. :) Létezik egy bölcselet:


Ha egy virágos mezőn lepkéket kergetsz, nem tudod őket megfogni. De ha leülsz egy kicsit, talán a lepkék fognak rád szállni. :)

2012. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magyar-e vagy?
2012. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mar mondtam hogy nemreg koltoztem magyarorszagra es mostmar magyar
2012. márc. 5. 22:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért eddig milyen voltál?
2012. márc. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!