Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész nap nem vagytok együtt a párotokkal, nem agyaltok azon, hogy merre jár, kivel van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De igen :(


Csak nem szabad ragaszkodni. Az én párom 40km re lakik tőlem. Így hétvégente vagy kéthetente találkozunk. Sajnos.

2012. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, felhívjuk egymást, és megkérdezem, hogy mit csinál, hogy van :) De ezt sem azért, mert féltékeny lennék vagy izgulnék, hogy na most vajon hol van, mit csinál, hanem mert szeretem és érdekel. De ez az ő részéről is megvan. :)
2012. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem mert minden emberi kapcsolat (főleg a szerelmi) alapja a bizalom.
2012. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.ahogy előttem is írta valaki.Bizalom van akkor nem kell kutatni,koslatni,és állandóan hívogatni ,hogy merre jár mit csinál.Majd elmondja ha találkozunk.Bízom benne,és ő is bennem.
2012. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, meg kell benne bíznod. + amit nem tudsz az nem fáj.
2012. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudom hol van. Általában tudunk egymás tartózkodásáról. És bízunk egymásban.
2012. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert a bizalom mindennek az alapja. Ha én nem bízok a másikban, akkor fordítva se várhatom el.
2012. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában tudom, hogy hol van és mit csinál. És nem azért mert ellenőrizgetem, hanem mert megbeszéljük, hogy ki mit csinál, miért nem ér rá találkozni, mikor ér rá telefonálni. Meg hogy mikor ér haza, hogy ne idegeskedjünk.
2012. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De, de nem féltékenykedve, csak kíváncsiság szintjén.
2012. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kit érdekel merre van? Nincs más dolgod, mint ezen agyalni? Menj el nagyapád kertjébe kapálni, ha nincs jobb dolgod.


Egy kapcsolatban a bizalom a lényeg. Tehát, ha nem tudod merre van akkor is megbízol benne. Különben mi értelme a kapcsolatotoknak? Ami a bizalmatlanságra és gyanakvásra épül!

2012. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!