Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány olyan ember van aki egy égész életen át együtt marad a párjával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
10-ből 2 durván.
2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább 100ból..
2011. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20-ból 1
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából olyan ritka dolog ez. Miért nincs több ilyen? Pedig olyan szép lenne.
2011. júl. 10. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem pontosan 2843265254
2011. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok. Azért ritka, mert manapság sokan csak mellre és seggre hajtanak (ha fiúk) vagy farokra és kockahasra (ha lányok), és sokan muszályból választják Őket. Nem mindenki ilyen, de kihalófélben vannak már azok az emberek, akik nézik a belsőt is! (nem a boncmesterek!)
2011. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A mai emberek önértékelése, és értékrendje bizonytalan.


Mindenki halál felesleges dolgokról tudakolódik és igyekszik megfelelni az "elvárásoknak".

Mikor ez nagyjából összejött, mindenki marad a szerepénél, vagyis MÁShoz méri a maga életét, és ez alapján dönt.


Az ilyen egyén pedig addig nem lesz boldog, míg fel nem fedezi önmagát, a saját életét, a saját útját.


Pl. az itt fórumozó tinik nagy része, akik nap mint nap itt kérdezgetik, hogy szerintünk az ő melle tökéletes, vagy épp ő kívánatos? Amíg igyekszik más mércéjével tökéletesebbé válni, addig nem ismeri meg önmagát, nem szereti önmagát és aki elsősorban önmagát nem szereti, azt a világ sem fogja, mert folyton elégedetlen lesz magával és ezért a világot okolja.


21/L

2011. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20, barátom 25, és 5 éve vagyunk együtt. Nem a napilapok oldalán látható férfi. Pocakos, amit imádok, kopaszodó, nem is zseni. De szeretem. Nagyon sok mindenért, amit így nem tudok leírni, mert olyan sablonosan hangzana, h lovagias, meg kedves. De 5 éve ránézek és egyre többször van az, hogy azt érzem, hogy SZERETEM!CSAK ŐT és ez az érzés megmelenget. És azt is érzem hogy minél régebb óta vagyunk együtt, annál jobban szeretem. Először az a tinédzseres szerelem volt. Talán még nem is az igazi. De felnőttünk. És ez már egy fajta bölcsebb szerelem. És én tudom, mikor összejöttünk akkor is tudtam, hogy 60 évesen reggelente vele fogok kiülni a hegyekben a teraszra meginni egy forró kakaót, egy hintaszékben lópokrócba burkolózva. És ő is ezt érzi. És ezt megcsináljuk. Ez a célunk. Mi együtt maradunk :) Másoknak is kívánom hogy éljék át azt amit én. :)
2011. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!