Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ha a párodnak tetszene/szimpatikus lenne valaki más?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, iskolában látod rajta, hogy valaki mást néz, zavarban van a társaságában, "átveszi" a szokásait, azokat a dolgokat kezdi el szeretni mint a másik stb stb stb...
2012. márc. 5. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám.

Szerintem nem nagyon van mit megmagyarázni ezen.

2012. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiborítanám a bilit,és számon kérném.Ha én már nem vagyok elég érdekes a számára,akkor fusson ahhoz a bizonyos másikhoz,és ne az én időmet rabolja!
2012. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele, és megbeszélnénk, hogy merre hány méter. Szükség esetén konszenzusos döntés alapján felbontanánk a romantikus kapcsolatunkat.
2012. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az jelentené, hogy irántam már nem úgy érez, ahogy kellene. Ilyen esetben kérdőre vonnám, de valószínűleg nem maradnánk együtt.
2012. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyet közölni? Nem merem felhozni a témát.
2012. márc. 5. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűen el lehet neki mondani.

Elhívod valahova, és megmondod neki:

Azért hívtalak ide, mert szakítani akarok veled.

Én szeretlek, de te xy-al koketálsz, így te arra én meg erre...

2012. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már felhoztam neki a témát de ki se kellett mondanom az illető nevét és tudta miről/kiről beszélek...

azt mondja szeret, így elég nehéz ez most

2012. márc. 5. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az én felfogásom a rossz, de véleményem szerint, attól még, hogy valaki más tetszik a páromnak, engem szeret, mellém fekszik, hozzám bújik, az én kezemet fogja. Amíg normális keretek között zajlik, addig semmi problémám vele. Tehát, nincs szex, nincs csók, nincs hanyagolás a másik csaj miatt, nincs ajánlattevés, vagy durva flört. De nem tiltom meg a páromnak, hogy éppen szemezzen valakivel a buszon, ha én éppen nem vagyok ott, mert magasról lesz*rom, ki tetszik neki, ha engem szeret.

Nyilván, ha mással akarna lenni, akkor szakítana. Attól még, hogy velem van, nem vak.

Nem is akarom magam olyan tévhitekbe ringatni, hogy majd 10-20 év után amikor már túl vagyunk egy csomó mindenen (esetleges gyerekszülés), akkor majd nem néz meg szexi kis húszéves csitriket, ha nem vagyok ott. Mert nekik feszes a cickójuk, ki vannak sminkelve, nem izzadnak, nem pukiznak stb. Annak a híve vagyok, hogy inkább mondja el, hogy tudjak róla, beszélje ki magából, nem csinálok ilyenekből gondot. A tiltott gyümölcs mindig sokkal édesebb:))

18L

2012. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pasim flörtölgetett egy olyan csajjal, akivel még nem is találkozott. Nem igazán tetszett a dolog, meg is mondtam neki, vagy én, vagy az a csaj, de belőlem ne csináljon hülyét. Elkerülhetetlen volt a találkozás azzal a lánnyal, ugyanis közös programon vettünk részt, kicsit féltem is tőle. Mikor megláttam, megkönnyebbültem. Még nálam is alacsonyabb, sovány csaj volt, sminkkel nézett ki úgy, mint én naturan. A párom nem is törődött vele, pedig ő próbált közeledni.
2012. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
56%

Ha minden apró kellemetlenségre az a reakciónk hogy rendben van akkor engem többet nem látsz, sosem lesz hosszú kapcsolatunk, az életre szóló társat pedig pláne nem fogjuk megtalálni. Beszéljetek a dologról, és mérlegeljetek. Kérdezd a párod véleményét a kérdésről és tisztázzátok egymással, hogy mennyit ér számotokra a kapcsolat, mit vagytok hajlandóak feladni a közös jövőért stb. ha őmár nem téged akar, vagy csak nem tud lemondani arról a másikról, vagy te nem vagy képes elfogadni a tényt, hogy más nők is felkeltik az érdeklődését, akkor jöhet a szakítás.


de érdemes elgondolkodni azon is, hogy nekünk nincs-e hasonló bűnünk, és hogy tényleg csak a párunk vonzerejét vesszük -e észre. ha nem így lenne, ővajon hogy reagálna?


18/L

2013. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!