Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy (kezdődő) párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (kezdődő) párkapcsolatnál mennyire számít a szüleitek véleménye? Már mint az, h. mit gondolnak a lányról/fiúról, szimpatikus-e nekik? Ez mennyire befolyások titeket?

Figyelt kérdés
20 év felettieknek szól a kérdés, meg legfőképpen olyanoknak, akik még otthon laknak, tehát a szülők viszonylag gyakran találkoznak a párotokkal.
2012. febr. 13. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Számít, mert ha anya azt mondja, hogy kislányom kapj már a fejedhez, ez egy semmirekellő hazug disznó, akkor valszeg az úgyis van, csak nem látok a szememtől. Az én szüleim elég modernek, lelkesen állnak az udvarlóimhoz, úgyhogy ha ők azt mondják, hogy ő bizony gáz, akkor hiszek nekik és megpróbálom más szemmel figyelni a srácot.

De eddig erre amúgy sosem volt példa, minden barátomat szimpatikusnak találták.

20L

2012. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
"ha anya azt mondja, hogy kislányom kapj már a fejedhez, ez egy semmirekellő hazug disznó, akkor" azt kell mondani: Tudom anya, nem férjnek kell viszont 30" a pénisze és jelenleg az a lényeg!
2012. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok, mint az első. A szüleim alapból jól állnak hozzá, ha van valakim, megpróbálják szeretni, elfogadni.


Egyszer volt, hogy egy komolyabb kapcsolatomat Anyu helytelenítette, akkor 20-21 voltam, és hát... bárcsak hallgattam volna rá. De a többieket szerette, és a mostanit is, pedig elég fura fickó. :)

2012. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És ha szerintetek rendben van és tényleg minden oké vele, csak nem tetszik a szülőknek?
2012. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt eddig. Ez részint a szülőkön múlik (apróságokba nem kötnek bele) részben a saját választásunkon. Mivel az én értékrendem - bár nem azonos, de - hasonló a szüleimével, ezért nagy gubanc nemigen akad.
2012. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem most alakul egy kapcsolatom. 23 éves korom ellenére még nem volt barátom. Anyu mindig azt mondogatja, h. egy magas, szőke, jóképű srácot tudna mellettem elképzelni. Meg ha találkozunk egy barátnőmmel, megállapítja, h. milyen jóképű, magas fiúja van. Most egy kb. olyan magas sráccal alakul vmi, mint én, és kicsit kövérkés is. Engem ezek a dolgok nem zavarnak, meg azok sem, amiket mindjárt leírok, de lehet, h. szüleimnek nem tetszene. Pl. én diplomás vagyok, ő "csak" szakmunkás. Ő szeret politizálni, és teljesen a másik politikai oldalhoz tartozik, mint a szüleim. (Én nem politizálok, nem is értek hozzá.)
2012. febr. 13. 13:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a fiú, jóképű, kedves, aranyos, rendes, szorgalmas. Nagyon szimpatikus, csak kicsit tartok tőle, h. mit fognak szólni hozzá a szüleim.
2012. febr. 13. 13:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezek után mi a véleményetek a dolgokról? Mármint az én konkrét helyzetemről.
2012. febr. 13. 13:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Na ilyenekre gondoltam én is. :)


Az a véleményem, hogy ha a páromnak jó az összképe rólam, akkor jól esne, ha ki állna mellettem a szüleivel szemben és nem rájuk hallgatna. Nem örülnék, ha miattam vesznének össze, de a tisztelet ismeretlenül mindenkinek kéne járjon. Kb. Mondjuk én mindig meg találom a közös hangot. :)

2012. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha ilyenekbe kötnének bele a szüleim, hogy nem szőke kék szemű, akkor lesz.rnám, mert ez felszínes, lényegtelen dolog. De természetesen a szüleimnek az ilyesmi mindegy lenne, ők csakis a jellemes szerint szokták elemezgetni, hogy van e vele valami gáz.

Ha szüleid belekötnek abba, hogy nem szőke kék szemű, szerintem ne törődj vele.

2012. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!