Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én 8.osztályos lány vagyok, és tetszik egy nálam 2 évvel fiatalabb srác, aki 6.osztályos. tudom, kicsit gáz h 2 évvel fiatalabb.:| de kinéz 15nek. hogyan kezdjek el vele beszélgetni? nincsennek közös ismerőseink mert 6.osztályosokkal nem nagyon szoktunk beszélni. úgy oda menni meg nem merek hogy csak simán 'szia,hogy vagy?:/' gondoltam h írok neki facebookon, de azsem jó ötlet szerintem mert lehet túl nyomulós lenne h egyszer csak ráírok amikor eddig soha nem beszéltünk:S hogy kezdjek el vele beszélgetni?
2012. márc. 5. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad. bonyolodtam már ilyen kapcsolatba, pont ennyi idős voltam, és a fiú ugyan így 2 évvel fiatalabb volt (de 7.es szóval érettebbekkel volt), de így is 1 hónap alatt vége lett, mert nagyon érezhető volt a 2 év. nem külsőre, mert külsőre 17nek is elment volna, hanem belsőre. higy nekem :) de ha meg akarod ismerni, nyugodtan írj rá :D mondjuk, hogy komolyan 6.os vagy??? én azt hittem, hogy új évfolyamtárs. vagy hasonló :) szóval ismerd meg :)
2012. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki xDDD

Csak kérdés, hogy tud-e veled mit kezdeni a srác ennyi idősen. Neki tetszel?

Nyugodtan barátkozz össze vele:)

Nem tudom, hogy hogyan, mert nem nagyon szoktam, de te biztos szoktál.

Esetleg egyszer olvastam itt egy jó tippet, hogy amikor mellette vagy, ejtsél le valamit, hátha felveszi neked.. Meg bámulhatod is, szerintem.

2012. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Határozott javulás, de még illene gyakorolni ezt az írás dolgot! :-P


Keress alkalmat iskola után, edzés, vagy bármilyen olyan program során, amikor nem az osztálytársaival van és könnyebb kicsit szóba elegyedni. Ha beszéltetek pár mondatot, utána ráírhatsz face-en is.

2012. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)!

első: hát mivelmár 3éve mindennap látom szinte, nem nagyon jönne össze az a dolog h ráirjak h télleg 6.osztályos-e.:))

utolsó: Ohh igen, elővettem a helyesírási könyvet.;D

2012. márc. 5. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Így: szia.
2012. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!