Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány a buszon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszon, hogy kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 06:10
 1/5 anonim válasza:
Jó napot kívánok, jegyeket, bérleteket legyen szíves!
2011. febr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Viccen kívül, egyszer kipróbáltam ezt, szegény csaj zavartan kutatni kezdett a bérlete után, azt se vette észre, hogy nincs rajtam karszalag, aztán persze jót nevettünk, elkísértem az út hátralévő részében, a végén pedig megadta a számát :D
2011. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy mindenki előt? És ha a barátnőjével van?
2011. febr. 12. 07:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor tőle is elkéred! :D

Amúgy szerintem ha később száll föl mint te akkor úgy adod át a helyed neki ,hogy a szép lányoknak nem szabad állni vagy ehhez hasonlóra gondolok én

vagy esetleg ha később szokott leszállni mint te akkor egyszer tovább buszozol és megkérdezed tőle hogy mi merre van és mondjuk elkéred a számát hogy ha "elvévednél" :D (ugye ez az "most költöztem" ide dumához hasonlít amikor az utcákat kérdezed meg stb.. és úgy alakul ki valami)

2011. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok. nem szeretem a nyomulós dumákat. valami indirekt módon kellen beszédbe elegyedned vele..mondjuk valami történik a buszon, vagy az úton, felszáll egy idióta, vagy valaki se**fej( ilyen úgyis mindig van ) összenéztek, mosolyogtok és már akármiről is beszélhetsz. persze nem arról,hogy hú de szép vagy ,mert az kicsit 'belgásan' hangzana :D
2011. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!