Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kommunikáció készséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kommunikáció készséged lehet fejleszteni a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

18f vagyok. A barátaim körébe elég "középpontba" vagyok, mert ott ém lököm a legtöbb dumát, én mondom a legjobb vicceket, de azért tudok persze komolyan is beszélni. Egy szóval, szerintem tényleg egy humoros vidám fiú vagyok. Külsőre is, divatolok szerintem egyáltalán nem nézek kirosszul ( ez most nem beképzeltség ne értsétek félre, csak tényleg vázolni akarom a dolgot. )

De van egy problémám.... Amikor lányokkal beszélgetek, hát akkor kicsit leblokkolok, és olyan hülyeségeket tudok beszélni neki, aminek tényleg semmi értelme sincs. Akkor nem tudok szinte egy vicces se mondani. Persze van sok olyan lány is akit már több éve ismerek azokkal eltudok hülyülni persze. Volt is már nem egy barátnőm de szerintem ezért mentünk szét mert egy kicsit félénk vagyok és egyszerűen nem tudok velünk normálisan beszélni csak hülyeségekről.

Ebből lehet kiút? Vagyis lehetne ezen a dolgon fejleszteni?


2012. márc. 5. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miér' a lányokkal szemben? Védőügyvéd vagy, és ők az ügyészek vagy mi?
2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, én a sajtot szeretem.
2012. márc. 5. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mégpedig az, hogy beszélgess sokat ismeretlen csajokkal.
2012. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az azért van, mert azt hiszed ők különleges dolgokat várnak el tőled. Kit érdekel mit gondolnak, szard le őket. Sokadig nő után úgy fogod terelni őket mint a kezesbáránykákat.
2012. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

persze,hogy lehet fejleszteni.

külön iparág fejlődött erre.

gugliba-pua

2012. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem, amit a Google dobott: Az első cikkben ír egy lúzer példát, aztán azt javasolja...


Gyakorlással lehet fejleszteni.

Én inkább csendes vagyok, de körül vesznek a nők.

2012. márc. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!