Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel találkozgattam, aztán elutaztam egy hétre és utána nem kerestem. Először nem érzetem iránta semmit, de most már egyre csak azt érzem hogy hiányzik.

Az a baj hogy két hónapja felé se néztem :S. Ti mit tennétek a helyemben? Érzem a kényszert hogy ő az aki az igazi!


2012. márc. 5. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
én keresnék mást.
2012. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj neki h szivesen találkoznál vele
2012. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már találkoztam vele 3 szor is csak az a baj hogy két hónapig felé se néztem :S. De aztán jött az hogy beleszerettem és hiányzik, és lehet megharagudott rám.

Elvileg ahogy innen onnan hallom bejöttem neki.

2012. márc. 5. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Bökd meg facebookon, ha visszabök, akkor jó vagy nála. :D
2012. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xDDD
2012. márc. 6. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

ja.

vagy a bökés,vagy küldj egy random sms-t.

és ne magyarázkodj neki.

ha így is szóba áll veled,akkor még aznap dugható.

2012. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem próbálkozol semmi esélyed se lesz.
2012. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hallottál már a nőknek való őszinteségről???

Nem javaslom!:)

Tapasztalat szerint soha nem hiszik el, ha igazat mondok, de ha hazudok, azt minden további nélkül beveszik.

Amikor azt mondom, hogy nekem mennyire tettszik, mert szép azt soha nem hiszik el.De amikor azt vágom rá, hogy ronda, na azt biztos benyelik.:)

Mond meg, hogy elutaztál és most került időd rá, hogy ismét felvedd a kapcsolatot vele.Legyél őszinte és mond meg, hogy hiányzott.Csaj fog dönteni, hogy mit szeretne.

De legyen benned tartás és ne alázkodj meg!

2012. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igazi? 3 randi után ?Ne viccelj már.Először talán magadban kellene letisztáznod, hogy miért is nem kerested!!!!
2012. márc. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!