Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket is zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavar az, ha pl buszon, metrón, stb mentek a pasitokkal, aztán leszálltok, és baktériumos, dzsuvás kezével elkezdi simogatni az arcotokat?

Figyelt kérdés

Jó, alapból ez egy kedves gesztus, h simogatja az arcod, stb, de amikor a buszon, meg mindenhol összefogdos az ember mindent, akkor ez r*hadtul kiábrándító tud lenni.


Igazából most találkoztam először ezzel a sráccal, de ez engem baromira zavart, de ugye nem akartam megbántani, szóval nem mondtam neki semmit, de alapból eléggé pattanásokra hajlamos arcom van, és nem szeretem, ha még jobban szaporodnak a baktériumok az arcomon.


Ez egy első randi volt amúgy, és nem tudom, számomra ez annyira visszataszító volt, hogy nem hiszem, hogy összejönnék vele.


Mi a véleményetek erről?


2012. márc. 6. 00:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Ekkora fogyatékos embereket... Úr isten!

Ha a g*cit veri az arcodra mit fogsz kérdezni?

2012. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
azert,ha megis osszejonnetek,hypozd ki a farkat mielott bekapod,nehogy elkapj tole vmit. Te jo eg,ez a srac csak orulhet,ha megszabadul toled.
2012. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

jesszus :DD

nekem ilyen még eszembe sem jutott, pedig én is undorodok ettől a tömegközlekedésen fogdosott cuccoktól, viszont a pasim kezéről sosem ez jut eszébe.

amúgy én minden metró meg stb után használok kézfertőtlenítőt, és ha együtt vagyunk neki is van hogy adok, de még sose köteleztem rá vagy vmi :D

a pattanásaid meg messze nem ettől vannak.


21L

2012. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

a srácok 99%nak soha életében nem jutna eszébe ilyen baktériumos marhaság. :D

F18 (bioszos vagyok de nem vagyok finnyás, az idegrendszerünk elég erős hidd el)

2012. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Utolso: nem az immunrendszerre gondoltal?:P

Szinten bioszos 19/L :D

2012. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Adam Blade=sötétség.
2012. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdező mellett állnék. Az arcodat ne fogdossa, fogdossa a kezedet vagy a válladat.

Igenis tömegközlekedés után kezet kell mosni, utána lehet fogdosódni.

Férfiak meg persze hogy nem gondolnak erre..... mert férfiak

2012. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
és még annyit szeretnék hozzátenni, hogy apósom egy meg nem nevezett buszos cégnél dolgozik, szokta mesélni, hogy minden nap látja amint a takarító személyzet 15 liter vízből 2-3 buszt kívül belül lemos:)
2012. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

jó. és ti pl nem dörzsölitek meg a szemeteket-arcotokat tök öntudatlanul közlekedés közben? dehogynem. nem valószínű, hogy mindenki gyorsan előkapja a kis kézfertőtlenítőjét, és csak utána vakarja meg az arcát.


ezektől nem lesznek pattanások, az arcunk amúgy is a szélnek meg mindennek leginkább kitett részünk, alapból tele van bacikkal, és ilyenek miatt baromira nem kellene aggódni.

2012. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!