Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet még normális, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 körüli pár, 8 éve vannak együtt. Nem házasok, nincs gyerek. Annyit lehet tudni, hogy a férfi nem épp monogámiájáról volt híres, 3-4 éve biztosan volt több nője is, legalább 3ról tudni, plusz csomó egy éjszakásról. Azt nem tudom, hogy a nő tudott-e ezekről, de nagyon úgy nézett ki a dolog, mint egy megszokáskapcsolat. A lánynak régebben drogos ügyei is voltak. 2009 tavaszán felröppent az esküvő híre, de csak a legközelebbi hozzátartozók tudták, valamint nem is lett semmi a dologból, még eljegyzés sem. Az kérdéses, hogy most van-e sokadik személy a kapcsolatban. Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról? Lehetséges, hogy a férfi szereti még a nőt vagy csak megszokás? Ha "egyszer" megesett, hogy több vasat tartott a tűzben, előfordulhatott-e azóta többször, vagy esetleg megkomolyodhatott? Komolyan veheti-e ezt a kapcsolatot, valamint mennyi esély van közös jövőre, családra?
2012. márc. 6. 02:05
 1/9 Picilàny (1986) ***** válasza:
Hàt ha eddig se mentek külön akkor nem fognak.De lehet hogy igen megkomolyodik mert érzi majd,hogy öreg met nem is kellendő màr annyira és nem akar senki egyedűl lenni.De a csajnak tisztelet hogy vele maradt ezek utàn is.
2012. márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki ilyen csapodár pasi. Mostmár vagy tíz éve van együtt a csajával, de kb. 8 éve velem is járt két hónapot. Én mindig bíztam bene, hogy kilép, hogy otthagyja, vagy a csaj elégeli meg, de a mai napig nem történt meg, sőt mostanra összeköltöztek :) Szerintem vannak nők, akik bármit elnéznek, illetve inkább csukott szemmel járnak, mert aamit nem tudnak az nem fáj.
2012. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A komolyságról annyit tudok nyilatkozni, hogy viselkedésileg egyáltalán nem változott meg, maradt ugyan olyan, kissé gyerekes, link fazon. Külsőleg is ugyan olyan, kölyökképű, a nagy barna szemeivel, hosszabb, kócos hajával kb. még mindig 20-23nak néz ki, tipikusan az a srác, aki majd jóval 40 után kezd el öregedni szemmel láthatólag. Tudom, hogy még mindig rengeteg nő oda-vissza van érte, csak azt nem tudom, hogy még mindig kihasználja-e az alkalmat. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.
2012. márc. 6. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nahát, a személyleírásod alapján akár ugyanaz a srác is lehet, akire én gondoltam:) ugye nem e-betűvel kezdődik a keresztneve? :)
2012. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, vagy nem sajnos, sok ilyen van :) Nem e-vel, hanem j-vel. :)
2012. márc. 6. 10:56
 6/9 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom alapján ez a pasi örökre, illetve addig lesz ilyen amíg olyan öreg nem lesz, hogy már a kutya se néz rá. Ő ilyen tipus és szerintem aki megállás nélkül férre megy az nem szereti a másikat. Csak kényelemből vagy más okból van a nővel. Bolond az a nő aki egy ilyen pasira pazarolja az idejét! Nem fog megváltozni. Mért is tenné ha el nézi neki a nő!
2012. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Ráadásul egyszer, az állítólagos eljegyzési terv előtt nem is voltak együtt valameddig, mert kiderült, hogy csalja. Más nője volt, de aztán ez a lány visszafogadta. Aztán utána gyorsan fel is röppent az esküvő híre, de mondom, nem lett belőle semmi. Talán azért, mert a srác nem gondolja komolyan annyira. Mit gondoltok, az ilyen pasik fognak valaha családra, gyerekre vágyni?
2012. márc. 6. 15:51
 8/9 omba ***** válasza:

Valahogy nekem is ilyen lett az életem, de nagyon vágytam normális családi életre is, egy ideig volt is.

Nem megcsalása a másiknak, hanem úgy tűnt, errefelé visz az én életem.

A másiké meg nem.

2012. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:
Ja, meg a válasz a kérdésedre: nem lehet ebből normális kapcsolat, már rég nem az, ha volt olyan valaha is!
2012. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!