Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes megsértődni vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megsértődni vagy sem?

Figyelt kérdés
A hétvégén el voltam utazva, a barátnőm pedig influenzás lett. Hétfőn amint tudtam meglátogattam, vittem neki meglepetést. Meséltem neki egy helyről ahol voltam, de mikor megmutattam a képet is, a képen nem látszódott az illető részlet úgy ahogy én leírtam. Erre hazug disznónak nevezett. Valahol nem esett jól?... Jelent ez valamit, vagy csak az én büszkeségemet sérti?

2012. márc. 6. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
heeee?el voltál utazva? :D mi???
2012. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelent, hogy a barinőd egy kicsinyes alak. Undorító! Én dobnám a g*cibe.
2012. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem lehet hogy csak viccből mondta?
2012. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy viccből mondta, ő is szólt, hogy ne vegyek mindent a szívemre...
2012. márc. 6. 08:54
 5/5 Dottorre ***** válasza:

Először is a magyar nyelvben nincs ilyen szerkezet, hogy el voltam utazva, talán angolban elfogadható lenne, de itt nem (ezt sokan nem tudják, pedig szinte mindenki leérettségizett belőle egyszer :P).


A kérdésedre válaszolva, ne sértődj meg ezen, ez valószínűleg csak egy amolyan ugratás volt, amit egy kapcsolatban elég gyakran megtesz az egyik a másikkal, vagy fordítva. Ha ezen megsértődsz, akkor ne lepődj meg, ha a a barátnőd szemében egy hisztis pasi leszel.

2012. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!