Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok,24 évesen szűzként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,24 évesen szűzként eléggé szégyenlem magam, érdemes ezt bevallanom ismerkedésnél vagy inkább füllentsem el?

Figyelt kérdés

Én az őszinteség híve vagyok, igaz a legutóbbi kapcsolatkezdeményem is talán emiatt fulladt kudarcba, hirtelen nem tudta velem elképzelni..

Pedig nagyon jól éreztük magunkat egymással szenvedélyesen csókolóztunk egy bevásárlóközpontban,állítása szerint nagyon helyes voltam, és kívánt is engem...Mégis mikor rám jött az őszinteségroham elmondtam neki. Aztán kezdett még egy darabig tartott de utána elkezdet távolságtartó lenni végül közölte hogy vége. A kapcsolat kezdetek elején már bele szoktam szeretni a lányba, ajándékokkal próbálok kedveskedni kitüntetni figyelmemmel és talán túl korán borítom fel azt a bizonyos kényes egyensúlyt amivel talán a frissen kialakult vonzalmamat ölöm meg mindig már az elején. Sajnos a csalódások következtében a hitem és a bizalmam mindig lecsökken és nem tudok felejteni sem nehéz kövekként súlyosbítják az egyébként talán túl érzelmes szívemet.


2012. márc. 1. 20:12
1 2
 1/11 Csokasi-a81 ***** válasza:
68%
akinek problémát jelent, hogy szűz vagy, az nem szeret... ez teljesen jeletéktelen dolog, akár még közvetlenül az aktus előtt is bvallhatod, akkor még be is vadul a csaj:D
2012. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
én nem tom, nekem nem lenne probléma. bár az én párom is elég furán viszonyul a szüzességemhez :D (20/L) de még nem hagyott el. Úgy gondolom, ha valaki igazán szeret akkor ez nem baj neki.
2012. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nőkkel akarsz kezdeni, akkor szokj le az őszinteségről ... vagy így jársz, vagy a legrosszabkor fognak visszaélni vele ... más választás nincs ...
2012. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen ez így van, viszont sokan attól tartanak hogy mivel "tapasztalatlan az illető" így pocsék szexpartner lesz..

És ugye van az a tudatalatti "evolúciós" vonzalom.., ha másnak eddig nem kellet vagy nem tudott célt érni másnál, akkor nem is olyan vonzó egyén az illető című gondolatcsokor..

2012. márc. 1. 20:30
 6/11 A kérdező kommentje:
útóbbi 20L nek szólt
2012. márc. 1. 20:32
 7/11 A kérdező kommentje:

Mac8,

Igen van benne realitás, de egy kapcsolat alapja nem az őszinteség kell hogy legyen, vagy ráérek később őszinte lenni?

2012. márc. 1. 20:34
 8/11 tikana ***** válasza:
Egyetértek, ha ez egy kapcsolatot tönkre tesz, akkor azt a lányt ne sírasd. Egyébként ha a lány elmondja mit szeret/mit nem akkor onnantól sima ügy. Max korán mész el. De akkor majd többet gyakoroltok :-)
2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönök Tikana, Rugalmas vagyok és szex téren a megfelelő partnerrel mindent megtennék, hogy élvezetes legyen, és örömet okozzak mindkettőnknek, én úgy képzelem hogy a szeretkezés akkor jó ha sokáig tart...
2012. márc. 1. 20:48
 10/11 anonim válasza:
hát én nem mondtam el neki mivel nem kérdezte de ha kérdezi lehet hazudok.. különbenúgygondolom , hogy ha el akarod veszíteni akkor olyan lánnyal kezdj akit nem szeretsz. azzal szembe sokkal nagyobb az önbizalmad hisz gondolj bele elrontassz bármit is nincs tétje hisz nem szereted...
2012. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!