Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél úgy valakivel, hogy vannak dolgok, amik taszítanak benne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ, mik azok a dolgok
2012. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én már összejöttem, és szeretem.
2012. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumokat tudni kell kötni. Aztán, ha minden stimmel, egy idő után azokat a dolgokat is szeretni fogod benne, amik most taszítanak.
2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban kell kompromisszumokat kötni, de szerintem a kompromisszum az nem egyenlő olyan dolgokkal amelyek "taszítanak". Számomra a kompromisszum az olyan apróság, ami nem tetszik az illetőben, de attól még elfogadom ilyennek, és így szeretem. Ha valami taszít, azt szerintem nem lehet kompromisszumnak nevezni, és nem is tudnék összejönni ilyen emberrel.
2012. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem! Ha taszítanak valamilyen külső, vagy belső tulajdonságai, biztosan nem jönnék vele össze!

Ez olyan dolog, hogy nem vennék fel egy pulcsit, ami alapjában véve nem rossz, de van benne egy ocsmány barna csík, amit utálok!

Kompromisszumot lehet kötni, sőt kell is egy kapcsolatban, de ez más lapra tartozik!

2012. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én összejöttem olyan pasival, akiben taszítottak a nyakán levő szemölcsök, és a rossz fogai. 3 évet töltöttünk együtt.
2012. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA valakivel összejössz a taszító tulajdonságait is megszereted. Ha eleve annyira taszít hogy nem vagy képes beleszeretni akkor meg nem jössz össze vele.
2012. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!