Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, de nem tartom vonzónak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

szeretem a barátom, már 3 éve vagyunk együtt :) (korunk 18 ill 19). viszont a szexet nem kívánom, amiből nagy problémák szoktak adódni. az a baj, hogy sokszor nem ad magára sokat, zsiros a haja, (hosszabb haja van és mostanában nem is fogalkozik azzal sem hogy hogy áll) pattanásos, szörös az orra, és az utóbbi időben meg is hízott (ezzel nincs baj, hisz régen nagyon kis sovány volt, de mostmár akkora mint egy bálna:D).

ne értsétek félre, nem a páwa meg kigyurt fiuk tetszenek, de hiába szeretem, és hiába mikor ránézek mindig mosolyra áll a szám, mert őt tartom a legédesebb fiunak a földön, egyáltalán nem tartom szexuálisan vonzónak. (bár ezzel igazából mindig bajok voltak.) na emiatt kevesebbet csókolózunk, igy a szexhez sem jön meg a kedvem.

sokat gondolkoztam ezen mostanában, (hiszen sokszor megkaptam hogy már hiányzik neki hogy együtt legyünk), és arra jutottam ha egy számomra vonzóbb fiúval lennék, akkor valószinüleg vele lenne kedvem...

ne bántsatok kérlek, mert nagyon kellemetlenül érzem magam és nem tudom mit tudnék tenni... öszintén szólva szégyellem magam.. nem akarok egy felszines-külsöséges ember lenni, de azt nem tudom kontrollálni hogy ki vonz, és ki nem.


2012. márc. 6. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és szerintem elvárható, hogy az ember adjon a higiéniára... szerintem beszéld meg vele a dolgot, de finoman.
2012. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amaitt ne aggódj, hogy 1-2 év múlva már annyira amorf lesz, hogy meg sm ismered xDDD

Most mit tehetnél? B...sz Megszépíted vagy megmondod neki az igazat.

2012. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez baj nem akarom bántani, de hagyd ott, előbb utóbb ugyis megtörténik...
2012. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

most kiröhöghettek, de vettem neki orrszőrvágót xD és mivel nincs benne elem, nem használja. istenem.... mint mondtam hosszu göndör haja van, amit kicsit meg szokott vasalni. hát de ő már arra is lusta... meghízott és mindig tettem vicces utalásokat rá hogy "kis duci" meg hogy "most már nagyobb a feneked mint az enyém" stb, de ő csak azzal jött hogy ő igy jól érzi magát.

szülinapjára, valentinnapra, én veszek neki parfümöt, mert bár van egy kis pénze, de azért ő nem menne el a boltba h kiválasszon egyet...

2012. márc. 6. 19:32
 5/15 anonim válasza:
92%

Én is fiú vagyok 17 éves és (mások véleménye szerint elég helyes, izmos, sármos, stb.) Nos, én azt tapasztaltam a kapcsolataim során, hogy 50-50%-os arányban oszlik el a dolog. Az egyik fele, hogy mennyire jössz ki vele: beszélgetés, problémakezelés, stb. Viszont a másik fele a szex. Nevezhet bárki szexorientáltnak, kanosnak, bárminek: ez szerintem is így van.

Nézd, szerintem, ha nem érzel már iránta szenvedélyt, vágyat, akkor nincs értelme ölnötök egymást. Csak úgy ellenni jó, de minek? Vagyis szerintem beszélj vele: mondd el neki, hogy kapja össze magát! Nem tudlak azért hibáztatni, mert nincs kedved egy zsíros hajú sráccal ágybabújni. Ha nem változik, vagy nem érti meg, akkor szerintem folytassátok külön utakon.

Mindig jobb megoldani a problémát, mint várni a csodát:)

Én mind a 6 ex-szemmel jóban vagyok, pedig nálunk nem a szex volt a gond. Ezt könnyebb orvosolni, mint a másik 50%-ot.

Szép napot!

2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
ez a janigyerek nagyon tud
2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én szeretem őt, vele lennék állandóan :) de már néha azt érzem nem szivesen sétálok vele, és hát hiányoznak azok a szenvedélyes csokok, együttlétek amikre már egyáltalán nem vágyom... és ez hogy még meg is szól érte (amit persze teljes mértékben megértek!!!!) hogy már 1 (akár 2) hete nem voltunk együtt..
2012. márc. 6. 19:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Közös zuhanyzás során mosd meg a haját, aztán mehet is a sex:-D.
2012. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabbra fordítva, nagyon finoman, de el kell mondanod neki, hogy figyeljen oda magára jobban. Ha kicsit jobb pasi lesz, te is jobban fogod kívánni. (Mondjuk én az ő korában is, és most is mindennap tusolok és hajat mosok, figyelek az arcápolásra, fogakra, testre, azaz a személyi higiéniára.) F/35
2012. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előbb talán szólhatnál neki, hogy zuhanyozzon és fésülködjön, ha több szexet akar.
2012. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!