Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már 2éve szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már 2éve szeretem meg minden és ő utál van akinek azt mondta hogy azért mert túl rámenős voltam mások szerint pedig csúnya lány nem nagyon járna vele senki ő azt mondta hogy csak 2 év múlva akar pasizni lenne nála eséllyem akkor?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
na ez kicsit vicces bocsi az a helyzet, hogy en is igy voltam meg elso evben tul ramnos voltam egy lannyanal es o meg visszavonulot fujt es asztan probalkoztam tobszor is ess mindig azt ondta hogy nem akar baratot csak akkor mikor vege az egyetemmel..... most negyed evesek vagyunk nem sokara vegszunk de ram sem baxik :( 23f egyebkent kulsoeleg fogalmam sincs mit eszek rajta inkabb csak a szemelyisegert szeretem es emiatt nm erdekel hogy hogy nez ni
2012. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig próbáltam nem rá gondolni de csak ő jár az eszemben más is akar velem járni de egyszerűen nem tudok mással járni mert őt szeretem akiket kérdeztem szerintük csúnya lány mondjuk ha nem jár vele senki akkor lesz eséllyem nála?
2012. márc. 4. 17:37
 3/3 krisz.07 válasza:
Amit én megtanultam sose kezd egyből szerelemmel egy ideig legyetek csak barátok még ha nehéz is kibírni. Viszont utánna már egy kicsit necces lessz a barátságot átvinni szerelembe de ha télleg őt szereted akk meglessz az oldva szerintem. Am sok sikert! :)
2012. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!