Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tisztességes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tisztességes, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, több, mint 1 éve együtt vagyunk, de közben "tartok" ilyen tartalékokat vagy hogy is mondjam. Levelezek pár fiúval, akikről tudom, hogy többet is szeretnének, és nem rázom le őket, mert kicsit jól esik, hogy úgy "körülrajongnak". Tudják, hogy van barátom, nem titkolom, vagy ilyesmi, szóval átment a dolog barátkozásba, de tudom, hogy részükről nem annak indult. Néha megnyugtatom magam, hogy nem verek át senkit, mivel mindenki tud mindent, de néha meg olyan érzésem van, hogy csak hülyítem őket. Nagyon elítélendő szerintetek?
2012. márc. 6. 19:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
23%
szerintem amíg nem smároltok vagy fexetek össze addig nem gáz
2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem korrekt a pároddal szemben, de a srácok is hülyék, hogy foglalkoznak veled.
2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
háát, figy. titkolod a barátod előtt (mert gondolom nem dicsekszel el vele) és érzed a szíved mélyén, hogy ez nem tisztességes, különben fel se tetted volna a kérdést. mit mondanál, ha a barátodról derülne ki ugyanez? na látod...
2012. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
velem is ez van. nem tudom én sem eldönteni, de a barátodat szereted mellette vagy...:) nem elítélendő, ha kopni kell, azt a fiúknak kell, nem neked koptatni.
2012. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Barátom tudja, hogy szoktam fiúkkal beszélgetni, sőt, van aki eredetileg az ő ismerőse volt. Kérdeztem, azt mondja, hogy őt nem zavarja. Eszembe nem jutna megcsalni!
2012. márc. 6. 19:59
 6/20 anonim ***** válasza:

lássuk csak....


nem csak te vagy a szemét meg a hülye...


hanem mások is hülyék:

1. a párod

2. ezek a pasik akik nem látnak át a szitán


Igazából legjobban ezeket a pasikat sajnálom a "tartalékokat" akiket akkor keresel használsz ha rossz napod van vagy unatkozol vagy esetleg szeretetre vágysz...

de ők is vakok, és szerintem igencsak beléd szeretnek, holott egy szemét kis sz@rházi vagy! :) De engem nem érdeklne, mert én is egy se*gfej vagyok aki más pasik csaját dugja...

2012. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
egyrészről hűlyíted a fiukat is meg a pasidat is.én csak azt kívánom hogy szerelmes legyél egy olyan fiúba aki mindig mással jár és téged csak úgy tartogat.mert ha nincs ló jó a szamár is.
2012. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Voltam már szerelmes olyanba, aki mással járt, de én abban a pillanatban lekoptam, mert tudtam, hogy nagyon nagy koppanás lesz a vége. Nincsenek belém esve, mert ők is mondják a nős dolgaikat. Számíthatok rájuk, mégsem mondom, hogy a barátaim.
2012. márc. 6. 20:04
 9/20 anonim ***** válasza:
értem, de ez akkor is sántít. beismerted, hogy afféle tartalékok. ez akkor rendben is van, ha ismerkedsz és randizol több sráccal egyhuzamban. de párod van, és nem tarthatsz tartalékot, ez nem fair, ez olyan, mintha már eldöntötted volna magadban, hogy najó, ha vége a kapcsolatomnak, majd A-val, vagy B-vel összejövök. ez nem így megy. hiába nem csinálsz semmit, hitegeted a fiúkat és becsapod a barátodat, mert "számítasz" a kapcsolat végére. döntsd el, mi vagy ki kell.
2012. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Najó, de nem igaz, hogy hitegetem őket, mert az volt az első mondatom feléjük, hogy vagy egy kedvesem, akit nagyon szeretek, úgyhogy ennek tudatában ismerkedjenek velem. Innentől kezdve én nem hitegetek senkit, soha nem bókolok nekik vagy ilyesmi.
2012. márc. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!