Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csinálok valamit rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul? Nem értem, hogy miért történik ez velem!

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet olyan sértőt mondani a párotoknak, ami miatt jogos, hogy megüssön? Lehet, hogy én rontok el valamit, de az elöző párom is nagyon durva volt, sokszor beszóltam olyat, amit nem kellett volna teszem hozzá, hogy mondjuk nem ok nélkül vagy alaptalanul erre ő megütött, vagy beleverte a fejem a radiátorba vagy kitépte a hajam stb. Aztán szakítottunk szerencsére. A mostani nem ennyire durva, de ő is volt, hogy megpofozott, mert beszóltam én meg nem értem, hogy miért. Tudom most azt fogjátok írni, hogy hagyjam el ez rendben van. Csak arra lennék kiváncsi, hogy valóban vannak olyan esetek amikor az 1ik fél beszól a másiknak az meg válaszul megüti? A pofon elfogadott egy párkapcsolatban? Igaz, hogy nem kaptam akkorát, hogy megszédültem és elestem, de azért az arcom 1 picit zsibbadt azt tegyük hozzá..
2012. jan. 30. 01:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Írj konkrét példát, így nem tudjuk mérlegelni az esetet.
2012. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Például az elözővel: Álltam a megállóba, mert összevesztünk mire ő utánnam jött. Én meg elnéztem egy távolodó autót, mire ő beszólt, hogy mit bámulom szálljak be, ha akarok mire én be is szállnék, ha megállna (nem gondoltam komolyan csak idegből írtam) mire ő az égő cigarettáját elnyomta bennem.

A mai eset a jelenlegi párommal:

Összeszólalkoztunk egy kis semmiségen azt mondtam neki, hogy elkényeztetett, mert az eddigi csajai úgy táncoltak ahogy ő fütyült, erre nagyon berágott csúnyán beszélt velem én is viszonoztam. Mire ő elment, de a kulcsomat elvitte, mert éppen kutyát sétáltattam. Kértem a kulcsomat normálisan utánna ingerültebben utánna próbáltam kivenni a zsebéből mire ő ráncigálta a kezem letört az 1ik körmöm oké, hogy műköröm, de az alatta lévő is baromira belilult. Utánna elment én meg láttam a közértél kértem a kulcsom és belerúgtam a bicajába, mire ő utánnam jött elkezdett ordibálni velem és lekevert egyett.

2012. jan. 30. 01:56
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
DE tudjuk mérlegelni az esetet!!! Az olyan emberrel, aki kezet emel rád, akár egyetlen egyszer is az életben, soha többé nem szabad szóba sem állni. Szedd a sátorfád, és menj! Legközelebb pedig ne ilyen ultraprimitív körben keress párt....
2012. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És a kérdésedhez: igen, rosszul csinálsz valamit...: rosszul választasz!
2012. jan. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát próbálok normálisat választani az elején a mostani is teljesen normálisnak tűnt nem csinált ilyeneket. Kb másfél év után jött ez ki belőle. Az elözővel sem azonnal történtek ilyen dolgok. Olyan nehéz kiszűrni, hogy ki a normális és ki nem? Az miért van, hogy másnak bezzeg mindent benyel (jelenlegi pár), de csak velem embereskedik? Pedig kb én vagyok az egyetlen akit érdekel mi van vele. Egyébként meg fölhívott és azt mondta, hogy megérdemeltem, hogy megpofozott és mégis mire számítottam, ha ilyeneket mondok...

2012. jan. 30. 02:04
 6/22 anonim ***** válasza:
ht erre tényleg nincs nagyon mentség...de azért üljetek le, és beszéljétek meg...
2012. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Elég nehéz vele beszélni, mert csak a saját igazát mondja. Hogy én ezt csináltam meg ezt mondtam meg belerúgtam a biciklibe, az egyáltalán nem számít, hogy ő megpofozott és kb leszakította a körmöm. Még ilyet szól, hogyha nem megyek át hozzá ma akkor később sokkal dühösebb hangulatban lesz és ki tudja mi történik. Nem merek átmenni hozzá, meg találkozni se vele. A nyílt utcán pofozott le.

2012. jan. 30. 02:30
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen egyformák vagytok - kivéve azt, hogy ő persze erősebb, így verekedésben valószínűleg te fogsz veszíteni.


Ne hagyd el, mert akkor 4 ember lesz szerencsétlen: te, ő, valamint mindkettőtöknek a párja.

Ha viszont együtt maradtok, akkor csak ti ketten lesztek szerencsétlenek.


Bírd ki vele, mert semmivel se rosszabb, mint te.

Értelmes nő nem "szól be" a párjának, hanem normálisan beszélget vele - és nem rugdossa meg a biciklijét.

Értelmes férfi meg nem veri a párját.


Primitív ösztönlény vagy - ugyanúgy, mint a párod. Összeilletek.

Maradjatok csak együtt.

2012. jan. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Lenne egy kérdésem: apukád volt, hogy kezet emelt anyukádra? Sokszor egyszerűen a családi mintát ismétli az ember akaratlanul is...
2012. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Apukám sose emelt kezet anyukámra, nem tudom ez honnan jön ide. Egyébként kicsit kiforgattátok a valóságot, mert nem "megrugdostam" a bicajt, csak egy picit belerúgtam, nem borult fel meg semmi. De nem őt rugdostam meg. Amugy meg a beszólásról annyit, hogy nekem aztán ne mondd, hogy csak és kizárólag az én kapcsolataimban vannak veszekedések vagy, hogy összeszólalkozik a két fél. De köszi, hogy szerinted primitív vagyok ezért. A válaszaimból is az tűnik ki, hogy mennyire primitív vagyok nemde? A kérdés nem a kötözködőkhöz szólt, hanem azokhoz akik tudnak normális értelmes választ adni, nem csak fröcsögni. Köszönöm =)
2012. jan. 30. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!