Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hónapja szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónapja szerelmes vagyok. Adnátok nekem talácsot? :S

Figyelt kérdés

Van egy 20éves fiú(nemsokára 21),4hónapja ismertem meg,első látásra már tetszett,de amikor először beszéltünk komoly témákról(család,barátok,kapcsolatok),akkor nagyon megszerettem!Azt mondta,nagyon kedvel,és hogy szép vagyok,meg nagyon jófej..2bulin voltunk együtt,mind2-n csókolóztunk,ölelkeztünk(minden barátunk gratulált,hogy szép pár vagyunk stb.)majd együtt aludtunk,azaz csak én aludtam,ő végig ébren maradt és simogatott(SEMMI több!) azóta egyre sűrűbben találkozunk,ennek nagyon örülök!azt írta kb 1hnapja,h nem akar tőlem semmit,mégis mindig puszit ad az arcomra,ölelget,ha egy asztalnál egymás mellett ülünk simogatja a térdem!most akkor akar valamit tőlem szerintetek,vagy nem?és én mit tegyek(ha akar valamit,illetve,ha nem)??

Segítsetek!!!!

15/L


2012. márc. 3. 05:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akar, ez egyértelmű, talán kicsit idősnek érzi magát hozzád? pedig nem is olyan durva ez az 5 év és később meg egyltalán nem fog számítani...és amikor együtt aludtatok nem megdugott hanem simogatott hmm hát az tök jó hogy ilyen :) Ha ő akar és te is akarod őt akkor meg egyértelmű szerintem..
2012. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem akar is, meg nem is... biztosan tetszel neki és megszeretett, de úgy hiheti, hogy még túl fiatal vagy hozzá, és dolgozik a lelkiismerete (ha valóban olyan rendes, mint ahogy írtad)
2012. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy kissé fiatal vagy hozzá szerintem,és úgy gondolom kicsit messzire mentetek már így is nagyon kevés ideje ismeritek egymást,mellékesen nem vagy szerelmes ez csak vonzalom és fellángolás, a mély érzelmekhez még nagyon fiatal vagy,bár szerintem az komoly kapcsolathoz és a bulikhoz is

szerintem konkrétan kapcsolatot nem akar tőled,max szexet,de mivel kedvel így nem tudja eldönteni megfektessen és elmenjen vagy még várjon..

2012. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) azt kifelejtettem a leírásból,hogy erről ugye személyesen is beszéltem vele,és azt mondta,hogy a korkülönbséggel nincs probléma!
2012. márc. 3. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első egy-két évet minden szerelemben baráti kapcsolatként kellene "átvészelni" ahhoz, hogy igazi, tartós, mély kötődés alakulhasson ki. Ha nem téveszti meg a testi-érzelmi kapcsolat a párokat, akkor józan megismerés után idővel el tudják dönteni, hogy egymáshoz illenek-e, képesek-e egy életre, teljesen egymásnak adni önmagukat. A mai világban azért van annyi hűtlenség, mert azt hiszik a párok, hogy a szerelem elegendő ok a szerelmeskedésre. Pedig a szerelem ingatag, az érzéki vágy kicsapongásra hajlamos, a nemi élet viszont olyan komoly felelősséget hordoz, hogy nagyon veszélyes ilyen alapokra tervezni.
2012. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem...én nem a szex miatt szeretnék vele lenni.és ő sem(gondolom)ha azt akarná,már próbálta volna...de amúgy igazad van,nagyon is!Köszönöm a válaszodat!
2012. márc. 6. 22:53
 7/7 anonim válasza:
Tőlem nem kapsz kalácsot!!! Vagy talácsot vagy mit irtal! Foleg akkor nem ha kakaos kalacsrol van szo!!!
2016. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!