Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, de 2 év külömbség van köztünk. egy iskolába járunk, szünetbe gyakran látom, néha rám pillant, de ugy nagyon nem:/ és álítolag tetszik neki egy 1 évvel idősebb csaj.. hát nem azért de az a csaj k*rva ronda:SS. és akkor most nem kell írogatni h akk én biztos h nagyképű p*csa vagyok h szebbnek gondolom magam.. meg más srácok is mondták h hogyantud olyan csajra ránézni egyáltalán.:| de akkor miért van az h rámszinte rám se néz?:S és amugy még 1xsem beszélgettünk, vhogy kéne de nem merek oda menni hozzá, neten meg tök gáz lenne:| (bocs a helyesírásért.. nemkell beszólni..)

2012. márc. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem te is ronda vagy. ja és az meg a tipikus féltékeny szöveg, hogy hogyan tud arra a rondára ránézni.
2012. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te szebbnek gondolod magad annál a lánynál, a srác meg nem. Ilyen az élet.
2012. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező na látod én fordított állásba de ugyan ilyenbe vagyok. Le se szar az a lány aki tetszik nekem. Még Fb-n se jelölt vissza írtam neki, de baszott vissza írni. Szóval törődj bele, hogy vannak olyanok akikre hiába áhítozol sose lehet a tiéd.
2012. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik ez az iskola?Csak nem valami retardáltaknak fenntartott intézmény?Talán ha nem lenne ekkora arcod,valamint műveltebb lennél talán magad is rájönnél.
2012. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!