Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy ezt mondtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ezt mondtam? Vagy erre mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés

Ugyebár holnap van Nő nap. Én sose vagyok az ilyen napok "híve", sose tudom, mit adhatnék a másiknak.

Valentín napon csináltam barátomnak sütit.

Holnap ugye Nő nap van. Barátom megkérdezte, hogy mit kérek Nő napra? Én mondtam neki, hogy Őt. Kérdezte, hogy de mit kérek?

Mondtam neki, hogy semmit. Kérdezte, hogy biztos? Erre igazából nem tudok mit mondani:)

Én Nő napon nem tudok "kérni". Jól tettem ugye, hogy így feleltem?:D Mást erre nem nagyon lehet mondani.

Bocsánat, ha butaság, csak na....:D


2012. márc. 7. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, mert azt mondtad, amit gondoltál xD

Aranyos vagy.

2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem kapsz semmit akkor mi lessz?Akkor ugye hisztizel majd?
2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb kérj inkább egy kocsit, nyaralót, lakást, ékszert, stb.
2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem jól tetted. Ha adni akar valamit akkor adjon, de ezt nem kérni szokták
2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen korrekten gondolkozol, legalábbis szerintem.

Nönapra virágot szoktam venni semmi többet, én még igy szoktam meg.


35/F

2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként jó, hogy nem azt kérdezte, hogy na mit kell már megint vennem neked, a f..mba?
2012. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha nem kapok semmit?:D Nem hisztizek:D

Jó persze, egy virág jól esne, de nem fogom "kérni", hogy hééé akkor kérek egy virágot :D

Nincsenek nagy igényeim, csak, hogy szeressen:)

2012. márc. 7. 20:23
 8/16 A kérdező kommentje:
:D Hát azt azért nem kérdezné....:D
2012. márc. 7. 20:23
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazából Ő nagyon rendes fiú, és mindig a legjobbat akarja, talán azért kérdezhette meg,bár nem vagyok Ő:)
2012. márc. 7. 20:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Menjetek vacsizni valahová, ha van pénze. Ha nincs, akkor marad ami utána jönni kell.
2012. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!