Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy ne? Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szóval, előre is bocsi, ha hosszúra sikerül megfogalmaznom, de megpróbálom röviden-tömören. A barátommal 5hónapja vagyunk együtt (ő 17 én 15). 4 hónapig egész jól megvoltunk, aztán egyik nap elkezdtem töprengeni, hogy szeret-e? gondol-e rám? hiányzok neki? És ez által feltörtem a facebook-ját kíváncsiságból .. (Tudom, hogy ez gusztustalan volt tőlem, de kételkedtem benne.. ami már eleve nem jó.. legalábbis szerintem..) A lényeg az, hogy találtam egy beszélgetést amit az évfolyamtársával beszélt, akivel együtt van angol órája. Az volt benne a lényeg, hogy a csajnak olyanokat írt, hogy meg d*gná őt.. erre a csaj (van barátja) megkérdezte tőle, hogy idézem: "szereted a barátnődet?" Erre ő azt írta, hogy ismét idézem: " hát igazából nem mondanám, hogy szeretem.. jó vele lenni, de sokszor máshol lennék." Megkérdezte tőle, hogy "érzel valamit a barátnőd iránt?" Erre ő csak annyit válaszolt, hogy "valamit biztos.." és aztán elterelte a szót.. Na itt betelt nekem a pohár és számon kértem(el mondtam neki, hogy feltörtem), és már azon voltam, hogy szakítok vele(mert ha 5hónap alatt nem tud megszeretni engem, akkor mi értelme?) és ő csak ennyit mondott: "Még nem igazán voltam szerelmes, nem is tudom milyen szerelmesnek lenni, de egyszer belegondoltam, hogy mi lenne ha szakítanánk és az nekem nagyon sz*r lenne.. szóval sajnálom, hogy ezeket írtam mert igazából Szeretlek. És facebookon se fogok jelszót váltani mert bízok benned." Aha.. idáig oké.. Elhittem neki, megbíztam benne. Erre másnap nézem jelszót váltott és beállította, hogy ha valahonnan máshonnan belépnek akkor kap egy sms-t és csak kóddal lehet belépni.. Ezek után a dolgok után teljesen kiábrándultam belőle.. Szerintetek mit csináljak? Megéri vele maradni?
2012. márc. 7. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekután nem tudnék megbízni benne (=szakítás)
2012. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép dolog amit csináltál az igaz. Az is h a bizalom a kapcsolatok alapja. Nade!!!! Ha már megtetted, a leírtak alapján elmondom neked h szerintem nem szeret csak addig kelesz neki míg nem talál mást. Én szakítanék
2012. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakits vele!!!!!
2012. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
túl gyerekek vagytok a komoly kapcsolathoz..
2012. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, ez nem kérdés..
2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a "megdugna egy más lányt" kiderülése után nem szabadott volna folytatni vele, vagy bízni benne. Hagyd ott.
2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Scarlett Butler válasza:
bocsi, hogy így belekérdezek, de ezt így bele lehet állítani, hogy kapjon sms-t,ha bejelentkezik máshonnan?
2012. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Mondjuk most így alaptalanul nem tudok elé állni és megint megmondani, hogy én ezt így nem akarom folytatni ... (vagy igen?) és valamiért kötődök hozzá.. lehet, hogy azért mert nekem ő volt az "első" (szexre gondolok) Nektek mi a véleményetek?

Amúgy már előtte összevesztünk azon (ez valentin nap után volt), hogy úgy volt, hogy feljön hozzám az nap, erre kiderítettem(ezt is facebookon), hogy elment egy csajhoz, hogy segítsen neki egy edzés videóban, nekem meg azt mondta, hogy haverjához megy.. ráadásul ezzel a csajjal kavart mielőtt össze jött volna velem.. most meg együtt járnak kondiba.. de nekem azt mondta, hogy csak haverok és ezt mondjuk elhiszem mert sokan mondták, hogy a csajszi nem akar tőle semmit.

Scarlett Butler: Igen, be lehet állítani.

2012. márc. 7. 22:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen odamehetsz megmondani h vége. Azért ne maradj vele mert ő az első. Nekem elhiheted. Az elsővel 2 évig voltam. Kb 1 év után szakítottam vele, ki derült h megcsalt nem is 1szer mégis sikerült visszahíyelegni magát, de utána (meg előtte is, oka volt h dobtam arra az 1 hétre) nagyon rossz volt minden. Mindíg csak veszekedtünk, nem bíztam meg benne, mindíg azon járt az eszem h épp kivel van... stb. Mikor végre ki bírtam lépni a kapcsolatból, írtózatosan megkönyebbültem
2012. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából az is volt a baja, hogy nem megyünk együtt sehova(mármint társaságba) .. Utána pár nappal hívogattam, hogy jöjjön velem stb.. de ő nem akart, merthogy nem akar új társaságba menni.. bezzeg én mentem vele a haverjaihoz és néha "le se szart" hanem a haverjaival volt elfoglalva.
2012. márc. 7. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!