Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak vele hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Járok egy fiuúval.. pár napja szerlmet valott nekem és én azthittem ,hogy szerelmes vagyok belé... de mostmár tudom hogy nem! nagyon jófej és jó vele lenni de ma megölelt és olyan furi volt.. nem éreztem semmit.. ugyonugy tekintek rá mint a legjobb haveromra.. És nem szeretném megbántani mert tudom hogy ő szerelmes belém! hogy közöljem vele hogy én nem érzem ugyonazt mint ő?
2012. febr. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Basszus ez a legrosszabb amit tehetsz vele.

Bántsd meg, mond meg neki direkben, mi férfiak ezt sokkal jobban lekezeljük, mintha körmönfontan valamit rizsáltok.

2012. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Szerintem holnap megis mondom neki csak aztnemtudom hogy!

2012. febr. 27. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazat! Te nagyon jó fej vagy,de nem vagyok szerelmes beléd,-ha nem akarja tudomásul venni....akkor mondhatód neki erélyesebben is.Sokkal sértőbb ha tapintatból hülyíted,és teszel valamit.
2012. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
REndben !! köszi.. csak akkor tuti hogy többet nem lehetek vele jóba ... és szeretem de csak barátilag :(:(
2012. febr. 27. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat háború, a felek tábornokok, a csata pedig áldozatokkal jár, mert áldozat nélkül nem lehet csatát nyerni. Ha nem vagy kész embereket a halálba küldeni, akkor mindenképp veszítesz, ennyi. Hogy értsd: ilyenkor hosszú távon mindig az őszinteség a célravezető, mert szakításban valaki mindig sérül. Ha ezt ki akarod kerülni, valami hazugsággal, vagy fondorlattal, az könnyen visszaüt rád, esetleg azt bántod meg sokkal jobban, akit meg akartál kímélni. Ilyenkor szoktak a tizenéves csajok hadoválni arról, hogy most nagyon sz*r az életük, és nem mernek párkapcsolatba bonyolódni, majd egy hét múlva másik pasival összejönni, ezt követően pedig értetlenkedni, miért nem áll velük szóba a srác.


Mondd meg, hogy nem érzed, amit kéne, és nem szeretnéd folytatni. Persze ezt kíméletesen tedd (nem mindegy, hogy fogazott, vagy egyenes bajonettel mégy ölni).

2012. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért elötte egy dologgal legyél tisztában: késöbb nem tudod meggondolni magad!
2012. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. febr. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!