Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl rajta? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Ő (értékrendem szerint) undorító dolgot művelt. A lakótársaival két nőn osztoztak, mikor ki volt otthon azzal volt a nő, ha végzett az egyikkel, átment a párom szobájába és ott is.

Figyelt kérdés
Hol az egyik nő jött hol a másik.Ott is aludt párommal.Párom azt mondja csak szükségletkielégítés volt, és miattam hagyta abba ezt az életvitelt. Mivel ez a múlt nem kellene foglalkoznom vele, de olyan undorító.Megváltozhat ember így egyik napról a másikra.Lassan rámegy a kapcsolatunk.
2012. márc. 7. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok párkapcsolati szakértő, de szerintem sokat segítene neked, ha leülnétek és ezt átbeszélnétek. téged nagyon izgat a "miért?" és a párodnak ezt mindenképp meg kell válaszolnia. lehet, hogy magadban is kell egy kis rásegítés. például lefekvés előtt gondolj sokat erre a mantrára: "túl tudom tenni magam rajta!" álmunkban, mikor az agyunk a REM fázisban átveszi az aznapi dolgokat, jól fel tudja dolgozni ezt a pihentebb állapotban kapott, jól "megemésztett" infót.
2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Hol van ilyen albérlet?Ilyen engem is érdekelne:D

Nem hülye a párod, hogy egy ilyet kihagy, nyugi attól még szeret, ez csak szex, egy kis torna.Ha teniszezni megy el valakivel az is megcsalás?Ugye hogy nem.

2012. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha akkoriban még nem jártatok akkor nincs mit a szemére vetned.
2012. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és érdekes módon az ilyen nőket senki nem ribizlizi le.
2012. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozva az elsö válaszolóhoz, én sem vagyok párkapcsolati szakértö, ettöl függetlenül megpróbálok segiteni pár kérdéssel .


Miért undorító ? (Nem szónoki kérdésnek szántam)

Lehet hogy jó páran felhördülnek, de semmi kivetnivalót nem látok a "csak szex" felállásban , amig az mind a két félnek örömet okoz, és egyik se akar komolyabbat ( vagy valami ellenszolgáltatást) a másiktól.


Miben , és miért változzon ?

Eddig nem volt barátnöje , ettöl függetlenül nem fogadott cölibátust , élvezte az életet. Most egy pár vagytok, nyilván szeret, és ragaszkodik hozzád, különben nem lenne veled.



Szereted a párodat ? Szerelmes vagy bele ?

Ezt tisztázd magaddal elöször.

Ha valakit igazán szeretünk akkor nem igazán lehet olyan dolog a multjában ami miatt undorodnánk töle, és a szakitást fontolgatnánk.


35/F

2012. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dugjatok minél többet (akár másokkal is ha van rá vágy), különben besavanyodott koravének lesztek.
2012. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző: a zárójelen kívül lévő mondatrészekkel egyetértek, ha nincs szex akkor a kapcsolat szépen lassan ellaposodik (ha nem lenne a zárójeles rész akkor még fel is pontoználak).
2012. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az emberhez a múltja is hozzá tartozik, nem lehet eltörölni, megváltoztatni. Ha neked nem tetszik, szakíthatsz vele, de akkor nem szereted őt. Igaza van a párodnak, nem kell ezen kattogni. A jelennel törődj.

Megismerted valamilyennek a párodat, olyannak, amilyen veled, és az tetszett. Mi változott az alatt az 5 perc alatt, míg megtudtad a múltját? Más ember lett? Nem...

2012. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem is undorító. nekem nem kéne ilyen férfi.

20/L

2012. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben megértelek. Engem is nagyon zavarna egy hasonló helyzet, még így is, hogy múltbeli. A döntésem attól függne, hogy hogyan áll most a dologhoz, belemenne-e hasonló szituációba, ha mondjuk te már nem lennél. Változni mindenképpen lehet, szóval változhatott, de jogosak a kételyeid. Komoly szándékok esetén nem túl vonzó az ilyesmi. Ha amúgy minden rendben megy köztetek és kizárólag ebből vannak vitáitok, akkor jól fontold meg, hogy hagyod emiatt veszni a kapcsolatotok. [link] (talán segíthet! :-) )
2012. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!