Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel lehetne feldobni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a barátnőm szerint kezd unalmas lenni a kapcsolatunk, nem történik semmi izgalmas, csak egy helyben állunk, az ő szavaival idézve. Amikor mondom neki, hogy találja ki, mit szeretne csinálni, mihez lenne kedve, az a válasz, hogy nem tudja. Gyakorlatilag mindenben bizonytalan..úgy veszem észre, hogy a kapcsolat terén is. Nem tudja, hogy mit akar. Lényegében azt mondja, hogy nekem kellene kitalálnom, hogy ő mit akar. Több mint féléve vagyunk együtt. Túl vagyunk már rengeteg problémán, veszekedésen, egy szakításon is. Most hetek óta minden rendben zajlik, ő sem éreztette, hogy baja lenne és hirtelen közölte, hogy ha akarok még valamit akkor találjak ki valamit..Szerintetek mit lehetne kitalálni? Ő 16 éves én meg 17. És normális válaszokat kérek, ugyanis ez az oldal arra jött létre, hogy segítsünk egymásnak bizonyos témákban, nem pedig arra, hogy fikázzuk egymást. Leginkább olyan válaszokat várok, hogy Ti, párok, milyen közös programokat szoktatok csinálni? Azt, hogy én ismerem a barátnőmet, nekem kéne tudni, ezt most haggyuk..A normális válaszokat előre is köszönöm!
2012. márc. 8. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy harmadik nővel esetleg ikrekkel!
2012. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vidd el valami izgalmas helyre, pl. barlangászni.
2012. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Minek békültél ki vele? Ez volt a hiba.

Azért szakítottatok, mert gond van. Az a kibékülés után is elő fog jönni.


Jobban jársz, ha keresel mát. Ne ragadj le egy nőnél!

Elviheted étterembe, moziba, wellness hétvégére, fürdőzni+szauna (ott jó a szex) de a gondok akkor sem múlnak el.

Esetleg kötözd ki, játszatok szerepjátékot (Klasszikus doktor bácsi+nővérke) jelmezekkel. Rendezzetek grouppen estet. A lehetőségek kimeríthetetlenek, használd a fantáziád!

2012. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Könyörgök, emberek, most tényleg egy 16 éves lány+17 éves fiú párnak ajánlgatjátok a gruppent meg a hasonlókat?! Anyám...
2012. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 coachSzilvia ***** válasza:
Egy párkapcsolat nem működik magától. Minden nap tenni kell érte, mindkettőtöknek. A férfi-női energiák között óriási különbség van és amíg te azt várod tőle, hogy úgy működjön, mint egy férfi (mondja meg mit akar) és ő azt várja tőled, hogy olyan legyél, mint a barátnői (félszavakból, jelekből is értsd meg őt), addig gondok lesznek. Egy párkapcsolatot a polaritás tart életben, a szereteten kívül. A legtöbb párkapcsolatnak nem a szeretet hiánya miatt lesz vége, hanem a szenvedély hiánya miatt. A szenvedély a polaritásból fakad, ami pedig a férfi - női energiák ellentéte. Itt egy saját audio erről a témáról: [link] , sajnos ezt nem tanítják a suliban, pedig jó lenne. Sok sikert! :)
2012. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Palm: a véleményemet kérdezte és megkapta. Az, hogy neked más az értékrended az a te problémád. Én 17 évesen voltam először gruppen partyban. Szóval van mit tanulnotok....
2012. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16 évesen még nem érett valaki egy hosszútávú kapcsolatra. Semmi tapasztalat nincs e téren. Igazából azt se tudja hogy mi lesz a jövője, nem azt hogy mit akar egy kapcsolattól.


Én is azt mondom hogy kár volt kibékülni, ha már 1x szakítottatok.

2012. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem csináljatok vmi veszéjes dolgokat meg hasonlókat tudod hülyeségeket amitől izgalmasabb lesz a kapcsolatotok amiről lehet beszélnetek meg közben élvezitek is.
2012. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves névtelen 6-os,


ha tényleg 17 évesen már gruppenbe jártál, akkor azt hiszem, nem az én értékrendemmel van súlyosabb hiba. Nem mellesleg: az átlag 16 éves még a saját párkapcsolatában sem viselkedik felelősen, majd éppen ott fog...

Már látom a kétségbeesett kérdéseket:

"Tegnap gruppenpartin voltam a pasimmal, nem védekeztünk, szerintetek lehetek terhes, és ha igen, akkor vajon mekkora az esély rá, hogy a pasimtól lesz a gyerek, ha vele kétszer csináltam, a többiekkel meg csak egyszer? Akkor csak nagyobb rá az esély, ugye?"

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy egy 16, 17 éves ne lenne érett egy hosszú távú kapcsolatra....17 voltam amikor összejöttem a párommal, és igenis tudtam, hogy mit akarok..azóta menyasszony vagyok....Úgy hogy megkérnék mindenkit, hogy ne általánosítson, mert ez mindenkinél más, hogy ki mennyire korán, illetve későn érő típus.

A kérdezőnek, meg azt javaslom, hogy mennyetek el túrázni valamerre, spontán dolgokat, csináljatok úgy, mintha most ismerkedtetek volna meg, és randizgatni járnátok, ismerjétek meg egymást újra, jobban!

2012. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!