Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolgokkal lehet feldobn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokkal lehet feldobni egy párkapcsolatot, hogy minél jobb legyen?

Figyelt kérdés

Ötleteket várnék, de azt is leírhatjátok, hogy ti mivel szoktátok.:) (nem szexuális dolgokra gondolok)

18L


2011. júl. 9. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire gondolod szexuálisnak: egy gyertyafényes közös fürdő mindig nagyon jó, vagy az én kedvencem volt, mikor kiírtam mécsesekből, hogy "Szeretlek!", pontosan 120 mécsesre volt szükségem.:) Barátom imádta, ahogy azt is, mikor kora reggel kimásztam mellőle az ágyból, és anélkül, hogy felébresztettem volna, csináltam neki reggelit, és az ágyba vittem neki. Hidd el, imádják, utána pedig te is számíthatsz pár romantikus meglepire!:)
2011. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!:) A közös fürdés még korai, nem élünk együtt így a reggeli is ugrott, de a gyertyás elég romantikus és kreatív. Jöhetnek még ötletek!
2011. júl. 10. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán egy sztriptiz. Én holnap készülök a barátomnak egy sztriptizzel,de nagyon izgulok.
2011. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az szexuális..írtam, hogy olyan dolgokkal kíméljetek.:)
2011. júl. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!