Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van esélye fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van esélye fiatalabb lánynak?

Figyelt kérdés
Mennyivel lehet egy lány fiatalabb egy fiúnál, ha sulisok még... (elsősorban fiúk véleménye érdekel)
2012. márc. 8. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem a 3-4 év korkülönbség tökéletes.
2012. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Én 17 vagyok, és inkább idősebb nőknél próbálkozok (kisebb nagyobb sikerrel) :D a fiatalabbak általában csak az agyukat játsszák és próbálnak azzal kitűnni hogy nagyobb ribik a másiknál -.- éretlenek is (tisztelet a kivételnek)...am ebben a korban 14 éves barátnőt bevállalnék, ha nem olyan mint amilyeneket fentebb leírtam :) később meg már nem számítana a korkülönbség pl ha 25 lennék és a barátnőm meg 16...:)vagy 17 :$
2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A külsőtől is függ, kb 6-7 év - 22 éves vagyok.
2012. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes! Én már 23 vagyok és átlagos középiskolással nem kezdenék komoly kapcsolat céljából, még akkor sem, ha nagyon jól néz ki. Akkor lenne esélye a lánynak, ha mondjuk élsportoló, vagy művész, vagy hasonló, tehát már van egyfajta kialakult életpályája, amit vinni fog. Ez azért fontos, mert nekem is megvan már a karrierem és emiatt kevésbé tudok alkalmazkodni ahhoz, ha a páromnak valami változás van az életútjában.


Viszont 18 évesen a gimiben pl 14-18-ig jöhettek nyugodtan a lányok, akkor nem számított egyáltalán semmi, csak, hogy hogyan néz ki. Volt mindenféle korú csajom.

2012. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én álltalába korombeli csajjal szeretek járni....de 1 nagyon max 2 év lehet közöttünk.....:).....15/f
2012. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Korombeliekkel ismerkedem max 3 év korkülönbséggel mínuszba, 0 val +ba tőlem.


23f

2012. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, sokat segített! :))
2012. márc. 8. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
3 év, nagyon max 4 de attól nem megyek 1 nappal se lejjebb
2012. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!