Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22év körüli fiúk, mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22év körüli fiúk, mi az a tulajdonsága egy lánynak, amiért még ha sokkal fiatalabb nálatok, járnátok vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

aranyos,megértő,hűséges,szenvedélyes az ágyban.

kb ezek akkor nem izgat ha csak 16,de azért jobb lenne ha legalább látó távolságban volna a 18.

2011. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sokkal fiatalabb? azhogy?

ez olyan mikor az óvodások használják saját történeteikben a "régen" kifejezést

2011. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17vagyok
2011. júl. 9. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Érett, normális :P

Szerintem normális határokon belül nem számít a kor, ha jól kijöttök. (normálisnak még azt értem, amikor nem bámulnak meg miatta). Mondjuk én max 19nek ha kinézek így a kor kevésbé számít, mellesleg amiket fentebb írtam nem csak a fiatalabbakra vonatkozik.

23F

2011. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érett gondolkodású, nem gyerekes, nem akar 1 hónap után szakítani mert "még ki akarja élni magát". Őszintén tud szeretni, és nem csak fellángoló tini szerelem vagy rajongás miatt van velem.
2011. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csakis az érett nőkre bukok. A korombeli lányok éretlenek és komolytalanok. Az igazi nő 30 felett kezdődik.


22 FFI

2011. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vannak azok a típusú lányok

akik itt az oldalon is írják hogy rossz kedvem van írnátok szomorú szám címeket

vagy akármi bajuk van mindenre valami idézetet keresnek amit kiírhatnak msn-en


ezektől falra mászok ilyennel nem járnék

2011. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én 13 voltam, ő 18. Érettebb volt a gondolkodásom és szerettem a focit, kézilabdát. Ennyi volt szerinte ami elsőre megfogta a külsőm után. 14 év telt el és még mindig együtt vagyunk.
2011. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Hosszú távra nem kéne egy ennyire fiatal csaj, max pár dugás erejéig.
2011. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézzen ki g*cijóóóóól
2011. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!