Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sűrűn találkozol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étoile et lune kérdése:

Milyen sűrűn találkozol a pároddal, mióta jártok és mennyi idő után kezd el hiányozni?

Figyelt kérdés
Véleményeket is írjatok, hogy szerintetek milyen az, ha mondjuk 2 év járás után már ritkábban hiányzik a másik. Számotokra mi az ideális találkamennyiség egy héten?
2012. márc. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1 év 2 hónapja járunk.

Kb heti 3-4x találkozunk, együtt alszunk stb.

Akkor kezd el hiányozni, amikor én indulok egyetemre reggel, ő pedig még alszik az ágyon összegömbölyödve.

Ilyenkor megrohannak az érzések és képtelennek érzem rá magam, hogy otthagyjam. :D Csak muszáj. De attól a perctől kezdve már hiányzik. :D


Nem tudom miért, sosem voltam egy érzelgős típus, főleg nem ilyen hosszan, de őt nagyon szeretem, és hiába telt el egy csomó idő, ez nem enyhült. :)Szerencsére.


20L

2012. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minden nap, 15 éve, nincs ilyen időtartam. :D
2012. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Más korosztály vagyok valószinüleg, de nem létezik "ideális találkamennyiség" , együttélek a párommal. Ha épp külföldön vagyok, akkor azonnal hiányozni kezdünk egymásnak.


35/F

2012. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
közel 8 hónapja járunk a barátnőmmel. Nem találkozunk minden nap mert én már dolgozom és az idő beosztásom sem egyszerű meg azért 30 km ert kell vezetnem a barátnőmhöz hogy találkozgassunk de ez nekem nem akadály egyáltalán. Barátnőm 20 éves 1 évet kimaradt sajnos, nyakán az érettségi tanul mint állat már, így hétköznap is csak kedden meg néha csütörtökön találkozunk ha a barátnőm nem megy edzésre el. Egyébként hétvégenként vagy ha szünet van van hogy ott alszok, a szüleivel jól kijövök ezzel nincs gond. Amikor el vállunk egymástól nem hiányzik annyira mert tudom hogy ott lehettem nála átölelhettem és sok minden más. De amikor telnek a napok egyre jobban kezd hiányozni, van hogy túlságosan is és ha esetleg csak telefonon vagy webkamerán beszélünk még akkor is hiányérzetem van, de legalább megnyugtat az hogy láthatom. Sajnos már hétköznap nem is nagyon tudok hozzá átemnnie mert legtöbbször 3 kor ér haza suliból ha edzése van elmegy rá ami 1,5-2 óra utána este 9-10 ig tanul, én a tanulás közbe nem zavarom őt mert nagyon kell neki a jó érettségi és a pont is. Amikor elkezdtünk járni tehát amikor 1-2 hónaposok voltunk akkor gyakorlatilag heti többször is találkoztunk filmeztünk stb... Ez a 7 hónap sem egy túl sok még de a kapcsolatunk nem kezd kihűlni és néha jobb is hogy nem látjuk egymást olyan sűrűn mert akkor szerintem jobb az utána lévő találka. Októberben volt olyan hogy 1 hétig nem láttuk egymást, részben az én hibám volt mert akkor beteg voltam a barátnőm tömegközlekedéssel nem nagyon tud ide lejutni mert náluk kevés busz megy, másrészt volt hogy 3 napra elutazott temetésre, akkor borzasztóan hiányérzetem volt.
2012. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hónapja járunk, heti 4-5 alkalommal vagy minden nap találkozunk. Néha alig várom, hogy kitegye a lábát tőlem, majd "rá csapjam" az ajtót és egész nap family guyt, south parkot, simson családot nézzek a kanapén heverészve kupiban alsógatyában és fing szagban (mert ezt soha nem tolerálja) Valamikor meg mikor mellettem alszik, legszívesebben felébreszteném, hogy csak halljam a hangját :) najó néha köhögök egy nagyot amire fel is kell, ilyenkor azért durcás, de megéri :)

Nem tudom mi az ideális, vannak hülyeségei, de 3 napnál tovább nem bírnám nélkülözni.


22/F

2012. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több mint 2 éve együtt vagyunk, szinte minden nap találkozunk. de egyáltalán nem érzem azt, hogy kevesebbre lenne igényem. Egy jó kapcsolatban szerintem nem unnak egymásra a felek.
2012. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!