Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek amikor egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek amikor egy csaj, aki nagyon bejön, ilyet mond nekem, hogy "te is bejönnél ha annyinak néznél ki amennyi vagy"?

Figyelt kérdés
22 vagyok de 17-nél többet nem sokan néznek ki belőlem. A csajok többsége mondja, hogy egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt jóképű vagyok, de elutasítja, hogy kicsit kisfiús arcom van és a testalkatom is kb egy átlagos 17 évesnek felel meg. Csak az ilyen 14-15 éves lányok érdeklődnek, de ők meg nem az én korosztályom..... 21-22 éves érett lányokkal akarnék ismerkedni.....
2012. márc. 8. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ho-ho

én ugyanígy voltam,később tudod milyen előnyös lesz ez neked? 34f.

2012. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 étoile et lune ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem vagy elég férfias, miért nem kezdesz el gyúrni? Kérj tanácsot ilyen ügyben. Lássuk be, egy 17 éves fiúnak olyan a teste, mint egy 15 évesnek, ami nem túl férfias.
2012. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a gyúrással az a helyzet, hogy ha nem akarsz magadba tömni ilyen szar fehérjeporokat és társait, akkor ha alapvetően vékony vagy, sosem leszel az általad említett úgymond férfias alkatú. Igen, szebbek lesznek az izmaid, de 5-6 kilónál többet nem tudsz magadra szedni. Gimiben 60 kiló voltam, most 65 vagyok (177 cm)gyúrásnak köszönhetően. Ettől függetlenül nem lettem sokkal nagyobb darab, és ennél többet már nem tudok zabálni:D
2012. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!