Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj, aki hajt rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki hajt rám, de nekem nem annyira jön be, vagy végülis bejön, csak nem annyira. :D Mit csináljak vele szerintetek? 16/F

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, ha nem jön be.
2012. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dugd meg jól
2012. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de bejön! Csak nem annyira hogy most olyan húde jócsaj :D ja és amugy oszt.tarsam
2012. febr. 15. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet meztelen szebb, mint azok a hűde jó csajok. De lehet, úgy már nem fog tetszeni annyira.
2012. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Húzd meg gyorsan, menjen a munka,

Aki itt van, mindenki húzza...

Azaz mégse:

Dugd meg gyorsan, nyögjön a k.rva,

Aki itt van, mindenki dugja...

2012. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem is sok ilyen volt annak idején, jó sok csaj nyomult de akik nyomultak rám azok valamiért nem kellettek, nem is fogadtam el az ajánlataikat. (mármint hogy járjunk)

De ez csak az én makacsságom, nem etalon, mert én megrögzötten csak a nemes vadakra lövök :)

2012. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21/F vok, bocs ezt lehagytam
2012. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én lány vagyok, gondoltam jó tudni a másik szemszögből.nekemis tetszik egy fiu, csk én nem mondtam el neki, az egyik lepcses barátnőm meg kikotyogta. ő meg valami ilyasmit mondott h bejövök neki de nem eléggé. mondom eléggé fájt.főleg h nemis akartam h megtudja, mert osz. társak vagyunk meg haverok voltunk, de most már nem ugyan az
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem jon be neked nekem bjon bizam bedofok en neki a kis punijaba szal irjal privit
2012. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lokd be neki a lompost
2012. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!