Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerűen nem tudok kezdeményezni lányoknál, nem tudom megcsókolni őket?

Figyelt kérdés
Jól elvagyunk általában, jókat beszélgetünk, nevetünk együtt, de mindig ugyanaz a probléma, nem tudok lépni. Meg kellene csókoljam csak annyi, nagyon egyszerű, de valami teljesen lebolokkol, valami azt súgja hogy 'ne még, nem ez a megfelelő pillanat, később'. S így szépen eltelik az egész este, hazamegy és kész, maradok a barát zónával. Pedig tudom hogy akarná ő is. Hogy lehet túllépni ezen a leblokkolt állapoton? És utána miután hazakisérem, örökké bűntudatom van, hogy mégegy lehetőséget elszalasztottam az életben. A fene egye meg. Ez nekem a sorsom? Tudtok valami jó tanáccsal szolgálni, mert lassan mar 25-öt töltök és nem volt barátnőm emiatt, mert sosem léptem, halogattam mert nem éreztem megfelelőnek egy pillanatot sem.
2012. márc. 8. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Töltsd le a büntetésed és szabadulásod után már nem fog akadályozni a rács a csókban!
2012. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel sokáig. Sőt, a legtöbb esetben a csajok kezdeményeztek, így voltak barátnőim. Aztán elhatároztam magam, és sikerült a dolog, azóta már magabiztosabb vagyok.
2012. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
DE hogy lehet megtenni? Nem értem. Akkor kicseszett gátlás van bennem abban a pillanatban hogy nem tudok rámozdulni. Átkozottul idegesít már...csajozni akarok igazán, de ez nem enged. Mi a blokál le vajon?
2012. márc. 8. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:

gondolj bele, hogy mi fog történni ha megpróbálod megcsókolni. 2 lehetőség van:

1.:lesz belőle valami

2.:nem lesz belőle semmmi.


-az 1. számú esetben győzelem van, még akár össze is jöhettek

-a 2. számú esetben mi lesz? semmi. ha elhúzódik akkor se lesz nukleáris katasztrófa sehol sem a világon. max annyi történhet veled, mint ami egyébként is történik...barátzónába kerülsz. de fontos megemlíteni azt, hogy nem éghetsz be. megpróbáltad, nem jött össze..na Istenem. nincs abból semmi :)


de ha meg se próbálod, hatalmas gólhelyzetet hagysz ki.

2012. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy szűjrapuszit adsz nekik és akkor már csók nélkül is tudni fogják, hogy tetszel nekik és nem mész a barátzónába, ami nem is létezik szerintem. Fiú és lány között nincs barátság(zóna), mert egyik úgyis mindig többet akar, az meg ugye nem lehet barátság.
2012. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. A fene egye meg a teóriáját hogy mennyire egyszerű minden papíron, amikor meg helyzetbe kerülök annyi vegyes érzés kavarog bennem hogy az egész átkozottul bonyolultnak kezd tűnni. Muszáj lesz megtennem pedig valami módon. Teljesen más emberré válnék ha ezt meg tudnám tenni, ezt az egyet, teljesen leszarva azt hogy mi lesz az eredménye...bárcsak összejönne már.
2012. márc. 8. 22:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen csak már egy kicsit kezdek szarni, mert már 5 ször találkoztunk és nem mozdultam rá, pedig kétszer is volt nálam. A fene egye meg, miket hagytam ki, nem hiszem el. Ha még nem tett a barátzónába akkor ku,rva türelmes egy csaj lehet.
2012. márc. 8. 22:15
 8/16 anonim ***** válasza:
De értsd meg, hogy nincs olyan, hogy barátzóna. A barátzóna akkor van, ha mind a ketten csak barátot láttok a másikban. Ha egyikőtök is többet akar, már nem vagytok barátok. Amúgy meg, puszild szájon, vagy pofon vág vagy nem. Én ezt csináltam 6 lánynál, 4 pofon vágott, 2 nem. Az a kettő a barátnőm is lett. Szerintem megérte, Neked is ez a sanszod van csak.
2012. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tiszta és világos. Következő alkalommal megteszem. Csak folyton ugy érzem hogy nem jött el a megfelelő pillanat. Mikor van a megfelelő illanat, azt hogy lehet érezni?
2012. márc. 8. 22:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Elhatározás kérdése..szerintem :) Én is voltam így, mondjuk nem a csókkal, hanem mással, de eldöntöttem, hogy lesz ami lesz most megteszem, bár elég rémisztő volt, és nekem is mindig az jutott eszembe, hogy nem most, majd máskor, később, stb..de fogtam magam és megcsináltam amit akartam, utána meg már azért vertem a fejem a falba, hogy hogy lehettem ilyen szerencsétlen, minek vártam ennyit :D De büszke is voltam magamra, hogy sikerült :) Sok veszteni valód szerintem nincs, főleg ha tudod, hogy ő is akarja, úgyhogy hajrá :) 24/L
2012. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!