Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy velem egyidos fiu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy velem egyidos fiu, akivel ugy 7 eve, tudom h koran, elcsattant az elso csokunk, es en latom rajta h szeretne megcsokolni, nem szegyellem en is, de tudom h o nem fog kezdemenyezni igy nekem kell, de hogy?

Figyelt kérdés

-tobbszor eszrevettem h a szamat nezi es h a sajatjat harapdalja/nedvesiti kozben

-rengeteget szemezunk

-ugy mosolyog ram, mint regen

-a szomszedban lakik es mikor atjon, mindig kartyazgatunk

-sokszor csinalja azt, h a fejemre teszi a parnat, vagy kiveszi a fejem alol es kenyszerit, h visszaszerezzem

-nehanyszor utalt arra, h mar nincs sok ideje itt es h a maradek idot kellemesen/hasznosan akarja eltolteni

-meg utalt arra, h ott is ugyebar vannak lanyok, de az itteniek szebbek


-a gond, h meg abban az evben kiment szuleivel Spanyolba, mikor 11 evesek voltunk es 3 nap mulva sajnos mennek oda vissza


Segitsetek, mit tegyek? 16/L


2011. júl. 18. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne kezdjetek bee már semmibe, 3 nap és vége. :(


9 évesen meg semmit se jelent egy szájrapuszi. :)

2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magadban kell eldöntened: szereted őt? ha igen, szereted-e annyira,hogy kibírd azt hogy, csak távkapcsolat lesz? vagyis kibírd HOSSZÚTÁVON

Vagy igazából ne szereted, tetszik valamennyire, de ez még nem szereted, és bele akarsz-e menni egy távkapcsolatba?

És ha úgy döntesz hogy belemész, egyszerűen mondd el neki, beszéljétek meg

2011. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B*sszaztok egyet, vagy gyere ide és probléma megoldva...
2011. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha visszajonnek es nem maradnak sokat es te tisztaszivbol zereted akkor megprobalhatod kivarni , ha nem akkor nem.
2011. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!