Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek gáz ez 16 évesen? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek gáz ez 16 évesen? :/

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha 16 évesen regisztrálok társkeresőre?? Nem egó-növelésből, vagy ilyesmik, hanem azért, mert élőben nem igazán tudok ismerkedni a zárkózottságom miatt! :( 16l köszi előre is!
2012. márc. 9. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a társkereső kortól függetlenül gáz.
2012. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:) szerintem nem gáz, énis elgondolkoztam már rajta, de végül lebeszéltem magam, hogy na azért talán mégse kéne ilyen fiatalon, de ha nem megy másképp... próba szerencse:) sztem a mai világban egyátalán nem gáz!!

20/L

2012. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN elmondok neked valamit. Most egy zárkózott fiút hallasz. Én nekem személyesen is nagyon nehezen megy a kapcsolat kiépítés, teljesen meg tudlak érteni. Az az a lány, akivel később amúgy sikeresen összejöttem, mindig is azt az érzést keltette bennem, hogy abszolút nem érdeklem, soha egy kis mosolyt nem küldött nekem, nem is volt kapható szemezésre sem. És ezek a kis dolgok egy srácnak nagyon sokat számítanak abban, hogy felfigyeljenek egy csajra, mert pontosan ezért van sokszor, hogy mint én, ők se mernek nyitni. Nekem szerencsés helyzetem volt, mert egyszer olyan helyzetben voltunk (lehangolt állapotban találkoztam vele az utcán), hogy tényleg nem volt nehéz összehozni a dolgot, de másnak nincs ilyen szerencséje. Ha te sem vagy nyitott, a fiú sem lesz az, és nem fog semmi történni. Amúgy nagyon sok sikert kívánok, mert nekem is nagyon nehéz volt a dolog, és nekem is rengetegen segítettek!
2012. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privit 16/f
2012. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se regisztrálj társkereső oldalra. Nem így kell ismerkedni nem hiszem hogy ebből akkora kapcsolat lesz ha regisztrálsz. Járj olyan helyekre ahol sok az értelmes fiatal ha van a közeletekben keresztény közösség ott megpróbálkozhatnál. Én is nagyon zárkózott vagyok, de egy ilyen közösségben nagyon ki tudok nyílni mivel nem néznek le és meghallgatnak ( ha jó a közösség) akkor bármikor betérhetsz oda. Ha már hívő vagy akkor még jobb. :) Ha nem akkor beszélj az atyával kérdezd meg hogy milyen programok vannak vidd el az egyik barátod is hogy ne legyél teljesen egyedül és ismerkedj. :) Egy ilyan közösségben nagyon könnyen lehet. :)
2012. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát.. sztem ck legyél kicsit nyitottabb.. hiszen, ha neten is ismerkesz meg vele.. egyszer ugyis eljön a nap mikor találkoztok..
2012. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem bevált,de ez ember függő és én is elég zárkózott vagyok.19/L
2013. aug. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!