Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a 2011-es népszámlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 2011-es népszámlálás adatai szerint a fiatal korosztályban kb 4 pasira jut 3 csaj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát az nagy szívás. :(
2012. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hollófernyiges ***** válasza:

Még neki sem kezdtek a adatok feldolgozásának.

Amúgy meg ilyen arány még Kínában sincs, ahol az egykeprogram miatt elég nagy az eltérés a fiú-lány arányban.

2012. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elindul a szófosás, hogy ezért meg azért nem talál magának nőt az illető, legyetek szívesek és osszátok meg azt a kimutatást.


Saját szememmel szeretném látni a hiteles statisztikákat.

2012. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

állítólag, azaz állítás már rég homályba került h több nő van mint pasi...ez lehet h 20 éve így volt de manapság ezt eléggé lehet cáfolni...bármerre jár az ember több pasit lát..akármerre....


persze a nyugdíjasok körében lehet tőbb a nő mert a férfiak haláloznak el hamarabb nagyobb arányban (ez hülyén hangzik de így van)

2012. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
En ugy tudom, hogy egy ferfira jut 3 nö, de ez teljesen megkerdöjelezhetö, ugyanis nem hivatalos statisztika volt. Szoval en igy tudom.
2012. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ha pont rád nem jut...
2012. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fiatal. De nálam az arány sokkal roszabb 1:0
2012. jún. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fiatal korosztályt nem tudom, de az ország összes megyéjében több a nő, mint a férfi. Hogy egészen pontos legyek, a lakónépesség 47,2%-a férfi, 52,8-a nő. Megyénként és régiónként is hasonló arányok vannak.
2012. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, akit érdekel, itt vannak az előzetes adatok, nyugodtan ki lehet keresni. [link]
2012. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hollófernyiges ***** válasza:
Na jó, de az eltérés azért van mert a férfiak hamarabb halnak. Ötvenéves korosztályig minimális csak az eltérés.
2012. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!