Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nekem sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem sosem sikerül egy kapcsolatom sem,? Csak szexre kellek. Mert nem vesznek komolyan. Akár idős akár fiatal, pedig tetszem a pasiknak, és értelmes is vagyok

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 23:44
1 2
 1/16 Inkog Nito ***** válasza:
87%
Ha fiatal vagy akkor szerintem megértheted.Minden ember próbálja kiélni magát ameddig még lehetősége van rá.Én például nem szándékszom pld házasságra 30 éves korom előtt...
2012. febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A) mégse vagy jó nekik az ágyban (nem a te hibád)

B) nem szeretik a társaságod (nem illik össze a személyiségetek v éretlenül furán viselkedsz)

2012. febr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 lila nyuszi ***** válasza:
93%
Vagy nagyon naiv vagy és csinos vagy a viselkedésed éretlen.
2012. febr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Vagy szexre sem,ha mindig szex után nem sokkal hagytak ott :/


A válasz egyszerű:

nem jó féle hapsikba habarodsz bele....

2012. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ez igaz! a szex nagyon jól működött...csak másféle ...ambiciózus nő kellett neki, akit szintén csalt..velem is
2012. márc. 1. 00:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert az olyan pasik kellenek neked, akiknek csak szexre kell egy nő. A másik lehetőség, h az öltözködéseddel/viselkedéseddel azt sugallod, h "dugjatok meg!"
2012. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Rossz pasikba szeretsz bele, vagy túl kihívóan viselkedsz, vagy túl könnyen adod magad. De szerintem főleg az első.

Nekem volt egy pasim, 2 hónapig jártunk, mire lefeküdtem vele, 1 hónap után kidobott. Iszonyúan szenvedtem, de rájöttem, hogy nem az én hibám volt, mert ő egyszerűen nem akart komoly kapcsolatot. Eddig voltam új neki. Szóval hiába várattam 2 hónapig, ennyi erővel akár már az 1. randin lefekhettem volna vele.

2012. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"akit szintén csalt..velem is"


Ez alapján az a fajta vagy, akinek nincs elég emberismerete. Ha egy fickó szépeket mond neked, te elhiszed, mert AKAROD, hogy olyan legyen, mint amilyennek elképzelted. Ezzel két probléma van: egyrészt sosem a pasi sosem olyan, mert ilyenek csak a regényekben/filmekben vannak (és azok sem szólnak a szürke hétköznapokról). Másrészt pedig az ilyen nőket mi férfiak semmire sem tartjuk, mert NEM VAGYTOK PARTNEREK. Lehet, túl messzemenő következtetéseket vonok le, de kevés infot adtál, így muszáj.

2012. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok..2 évig volt párkapcsolatom és azóta velem is csak ez történik..
2012. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos könnyen adod a szexet, azért csak arra kellesz.
2012. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!